Poklanjam saranske stapove

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
bdelitee
Ribarcina
Ribarcina
Posts:350
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Beograd-Krnjaca
Contact:
Re: Poklanjam saranske stapove

Post by bdelitee » 17 Feb 2013, 19:13

za stolicu cemo videti, a rodpod dobijas brzom postom ovih dana.Bistro kolega :HH

p.s. napisi broj telefona
Nisi izgubio kad te pobede,vec kad odustanes

NoeTz
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:12 Jan 2013, 22:53

Re: Poklanjam saranske stapove

Post by NoeTz » 18 Feb 2013, 09:30

Ni ja se ne bih bunio da dobijem ovakav poklon :) , iako sam u procesu skupljanja love za saransku opremu .. A Imam i previse vremena, i ljubavi za ovakav ribolov.

User avatar
Barjak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:320
Joined:30 Jun 2012, 15:13
Location:Paracin

Re: Poklanjam saranske stapove

Post by Barjak » 18 Feb 2013, 10:25

Postovanje kolega

Primi od mene veliku zahvalnost za ovai poklon.I bili bi mi potrebni signalizatori,izvini al na to me primorala beda i ljubav.Beda jer mi mala penzija a velika ljubav prema ribolovu.Samo bih zamolio kolege koji vec imaju novac da ne koriste ovu moju situaciju pa da traze poklon kad vec mogu da kupe ono sto im treba.

Pozdrav

User avatar
bdelitee
Ribarcina
Ribarcina
Posts:350
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Beograd-Krnjaca
Contact:

Re: Poklanjam saranske stapove

Post by bdelitee » 18 Feb 2013, 15:37

Kolega Barjak, rod pod je spakovan i poslat sutra ce biti otpremljen tako da prekosutra mozes ocekivati da ce stici.Postarina je placena a rod pod je spakovan u svoju original JRC torbu, na buzbarove sam ti montirao drzace (zadnje) za stap i uloske za brzu montazu signalizatora.Za signalizatore cemo se potruditi tako da ces ih do proleca sigurno imati.Eto od mene toliko i neka ti je Bistro u 2013god.
Nisi izgubio kad te pobede,vec kad odustanes

User avatar
Barjak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:320
Joined:30 Jun 2012, 15:13
Location:Paracin

Re: Poklanjam saranske stapove

Post by Barjak » 18 Feb 2013, 15:54

Postovanje
jedino sto mogu da ti kazem jeste velika zahvalnost,i takodje zelim ti bistro i uspesnu godinu. 2::u

User avatar
Barjak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:320
Joined:30 Jun 2012, 15:13
Location:Paracin

Re: Poklanjam saranske stapove

Post by Barjak » 21 Feb 2013, 17:04

Dobrodosao bi mi neki stap za sarana i feeder.Ako ima ko dobar i voljan neka pomogne.

NoeTz
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:12 Jan 2013, 22:53

Re: Poklanjam saranske stapove

Post by NoeTz » 21 Feb 2013, 19:48

Brate, izvini, ali nije uredu ovako sto pises, nije cilj clanstva na forumu izvuci sto vise materijalnog, vec izvuci sto vise znanja,

ucenik sam , srednjoskolac, pa o5 skupljam za pribor, stedim, pa kad mogu ja mozes i ti...

I Pokazi neki ponos, ovo ti slicno dodje kao da pocnes da prosis, nije uredu stvarno, ako neko ima nesto da pokloni javi se, ako zeli poklonice ti, a traziti nesto vec nije ok ,

nemoj pogresno shvatiti, ali pokazi ponos i dostojanstvo.

User avatar
Barjak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:320
Joined:30 Jun 2012, 15:13
Location:Paracin

Re: Poklanjam saranske stapove

Post by Barjak » 22 Feb 2013, 09:43

videces ti mali ponos kada ostanes bez dinara i ikakvog primanja a nesto veoma volis pa ako ti je ponos veliki a ti nemoj citati.

NoeTz
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:12 Jan 2013, 22:53

Re: Poklanjam saranske stapove

Post by NoeTz » 22 Feb 2013, 11:01

Nisi me razumio, prvo treba biti covjek, A ponos i dostojanstvo su dvije najvece osobine kod covjeka,... ja procitam sve na forumu pa i ove stvari.. iz svega se da nesto nauciti.

Stvarno mi nije bio cilj da te uvrijedim ili takvo sto, ukazujem ti na lose stvari, kao sto trazim od tebe i od svih ostalih forumasa da ukazete meni na sve lose sto radim.. tako cemo svi biti bolji i ljudi i ribolovci.

User avatar
Barjak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:320
Joined:30 Jun 2012, 15:13
Location:Paracin

Re: Poklanjam saranske stapove

Post by Barjak » 22 Feb 2013, 12:19

Kada budes u mojim godinama i u ovoj situaciji tada popuj a dotle onde gde ti ne prilici nemoj komentarisati sigurno mogu da ti budem otac ako ne DEDA

Post Reply

Return to “Forumska kafana”