Prevaranti - Lazovi

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:
Prevaranti - Lazovi

Post by Masterbih » 20 Jan 2012, 00:07

Evo jedne zanimljive teme o nama prevarantima ribolovcima kad se radi o kupovini stvari potrebnih za ribolov.
Da vidimo koliko ste puta (i kako) u zivotu slagali, KRILI cijenu vaseg pribora stapova,masinica,varalica, prihrane itd....od vase zene, djevojke, svalerke itd..
::]

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by Masterbih » 20 Jan 2012, 00:16

Neki od zanimljivih i komicnih odgovora sa drugih foruma:

- Ženu sam do sada lagao a i dalje ću... .:)

- Problem nastaje kada nakon odredjenog broja godina pocnes sam sebe da lazes da si nesto manje platio no sto jesi.. ohh:

- Moje lazi ne poznaju granice... Posto niko od meni bliskih osoba nema pojma koliko sta kosta od riboopreme, imam slobodu da kazem da sam nesto platio 200-300rsd a u stvari je 2000-3000rsd.. :D

- Meni uvek neko nešto poklanja! :--

- Sve kupljeno je sa snizenja i extra neverovatno dzabe, za te pare nigde nema jeftinije, cena se ne pominje nikako!! ihii::

- Moram da se krijem od svih ukucana pa i od komsija, posto su kod mene u zgradi sve sami varalicari i sarandzije,informacije lako mogu doci na videlo pa se svi lazemo i skrivamo medjusobno. F::

- Skoro sve što sam ikada kupio sam slagao devojci, a nekada i prećutim da sam nešto kupio, ustvari uglavnom prećutim krezi::

- Od kad sam uhvatio sebe u lazi, vise ni drugima ne verujem! ohh:

- Ja ne lazem jer grbacim sam, jedino ponekad slazem kada uvatim ribu od 57, 58 cm ja je zaokruzim na 60 bb::B sto je normalno kod vecinom Nas ribolovaca

- Ćutanje je zlato! c:c

-Nesto ako kosta 100 eur - ako bas i pita posto je - kazem 200 eur .... onda neko vreme bezim po kuci :DDD ako me stize odmah kazem istinu i sve se smiri u sekundi, ako me ne stize / stigne .... ostaje mi jos 100 eur ... koje su "vec potroseni" :D da sam rekao 100 eur odmah, bezao bi dok ne slazem, a posle moram da "izmislim" tu razliku ... krezi:: svi mirni ( uz malo gundjanja ) yapa::

- A, ne, ne... necete me prevariti,garant je moja zena uplela prstice u ovaj topic de::

- Ne kupujem pribor,samo ga menjam... muahaha:

dejak
Ribarcina
Ribarcina
Posts:290
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Bačka Palanka

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by dejak » 20 Jan 2012, 01:58

Ženu sam do sada lagao a i dalje ću...
zbog mira u kući

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Prevaranti - Lazovi

Post by Delboy » 20 Jan 2012, 06:01

Jedna jedina stvar je sto ja stalno njoj govorim cjene u KM-ovima a one su u stvari u EUR-ima....:)


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=43.865706,18.411979

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Prevaranti - Lazovi

Post by Delboy » 20 Jan 2012, 06:01

Jel to laz ili????


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=43.865771,18.412005

Burzum
Piskaralo
Piskaralo
Posts:55
Joined:16 Jan 2012, 18:02

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by Burzum » 20 Jan 2012, 09:10

Puno sam puta starce slago , ni dan danas ne znaju sta sve imam od opreme i kolika joj je vrijednost , a jos uvijek mi placaju mjesecnu kartu za bus muahaha:
Nada se da nece ni doznat koliko trosim na ribolov : Dheheheh e

User avatar
Fly and Carp Fishing
Ribarcina
Ribarcina
Posts:381
Joined:12 Jan 2012, 23:16
Location:Sarajevo, BiH

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by Fly and Carp Fishing » 20 Jan 2012, 10:19

Zadnje vrijeme svojoj supruzi ni ne govorim kad nesto kupim. Jednostavno krijumice unesem u kuci i zaguram u kamaru ostalog pribora. Tako da ona to ni ne prijeti. A kad pita gdje su pare, uvjek sam nesto popravljo na autu, sipao sam gorivo, tecnost za brisace koja je 12 € . Dosipao ulje u motor a litar kosta 10 € itd, itd. Uglavnom najveci je problem kad podzem u ribolov. Onda je ganja i svadza po kuci. Al sam skonto i za to rjesenje. Hehhehehe.. ihii:: ihii:: :HH :HH
Image

Dođe ponekad vrijeme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ivo Andrić

User avatar
bdelitee
Ribarcina
Ribarcina
Posts:350
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Beograd-Krnjaca
Contact:

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by bdelitee » 20 Jan 2012, 10:32

hahhaha dobri ste, ali umesto da lazete probajte ovu taktiku.Uzmite pa se par dana snuzdite(tuga) verovatno ce vas pitati sta vam je a vi onda ispricajte tuznu pricu kako bi voleli nesto da imate ali vam je skupo a bas vam treba.Ako imaju dusu ubedice vas da to kupite a mozda dobijete na poklon.Probajte mozda upali :HH :HH :HH
Nisi izgubio kad te pobede,vec kad odustanes

User avatar
Fly and Carp Fishing
Ribarcina
Ribarcina
Posts:381
Joined:12 Jan 2012, 23:16
Location:Sarajevo, BiH

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by Fly and Carp Fishing » 20 Jan 2012, 10:41

bdelitee wrote:hahhaha dobri ste, ali umesto da lazete probajte ovu taktiku.Uzmite pa se par dana snuzdite(tuga) verovatno ce vas pitati sta vam je a vi onda ispricajte tuznu pricu kako bi voleli nesto da imate ali vam je skupo a bas vam treba.Ako imaju dusu ubedice vas da to kupite a mozda dobijete na poklon.Probajte mozda upali :HH :HH :HH
Nije ni to losa ideja. Jedino je problem sa nekima od nas kojima zene uopste nemaju dusu kad je rijec riba u pitanju. hahahahahha... muahaha: muahaha:
Image

Dođe ponekad vrijeme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ivo Andrić

Burzum
Piskaralo
Piskaralo
Posts:55
Joined:16 Jan 2012, 18:02

Re: Prevaranti - Lazovi

Post by Burzum » 20 Jan 2012, 10:58

Na starcima pali :D
Sada imam djevojku malo vise od pola godine pa se jos i sama ponudi da mi kupi nesto i pita dali mi fali muahaha:
interesira me sta ce biti za koji mjesec/godinu :D

Post Reply

Return to “Forumska kafana”