Kućni ljubimci

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
atoth
ViP
ViP
Posts:613
Joined:14 Feb 2012, 20:29
Location:Kanjiža, vojvodina
Re: Kućni ljubimci

Post by atoth » 20 Oct 2013, 07:11

Malo smo porasli ali još uvek volimo da se igramo
Image

Uploaded with ImageShack.us

User avatar
Dane
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:15 Jan 2012, 23:00
Location:Šabac

Re: Kućni ljubimci

Post by Dane » 07 Mar 2014, 19:34

Danas nasli malo vremena i dobre volje za poziranje
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Alas
Moderator
Moderator
Posts:366
Joined:09 Dec 2011, 17:18
Location:----Bosna & Hercegovina----

Re: Kućni ljubimci

Post by Alas » 07 Mar 2014, 20:31

Dane dobar Rotweiler svaka cast

Imao sam i ja Garonju jednog ,nemogu ga prezaliti ni dan danas
Image

Sad imam ovog Shargu ,jako pametan i miran pas
Kad je imao 3 mjeseca
Image

Sad sa 16 mjeseci
Image

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina

Re: Kućni ljubimci

Post by Andjelko » 07 Mar 2014, 20:38

vau vau prelep dane pas

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Kućni ljubimci

Post by Daiwa » 07 Mar 2014, 21:09

Imao jednog Rotweilera ali ga ubila hurmasica i patispanja i ostali keksici :( , samo bi dodao ali da se Dane neljuti ovaj od Alasa je bio za klasu bolju nego Danetov a razlog sto dobar rotweiler mora imati crne oci i celo pod 90% naspram njuske sto je Alasov imao mada mu nevidim oci, dok Danetov ima glavu kao da ga neko lopatom odvalio ! Dane nemoj ovo shvatit kao uvredu jer to mi nije cilj i znam da to pasce jako volis ali sam samo iznjeo cinjenice i ko se imalo razumije u rotweilere zna o cemu pricam !

Skickat från min GT-I9300 via Tapatalk

User avatar
bdelitee
Ribarcina
Ribarcina
Posts:350
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Beograd-Krnjaca
Contact:

Re: Kućni ljubimci

Post by bdelitee » 07 Mar 2014, 21:54

moji kucni ljubimci su svi usvojeni sa ulice, koje nisam uspeo da udomim ostali su kod mene

Image
dok su b ili mali uvek su isli samnom
Image
Image
kad ja pecam oni spavaju
Image
kad ja spavam oni dezuraju
Image
a neki put su i pomalo dosadni
Image
nepozvani gosti nisu dobro dosli u satoru
Image
kod kuce je vec opustena atmosvera
Image
Image
u dvoristu se lepo slazu
Image
Image
a zimi posebno
Image
a svi su umetnici u poziranju
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Nisi izgubio kad te pobede,vec kad odustanes

User avatar
bdelitee
Ribarcina
Ribarcina
Posts:350
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Beograd-Krnjaca
Contact:

Re: Kućni ljubimci

Post by bdelitee » 07 Mar 2014, 22:04

a ovo nije poziranje ovo se zove ljubav

Image

ovo su ljubimci mog prijatelja
Nisi izgubio kad te pobede,vec kad odustanes

User avatar
Dane
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:15 Jan 2012, 23:00
Location:Šabac

Re: Kućni ljubimci

Post by Dane » 07 Mar 2014, 22:31

Ne ljutim se Daiwa daleko od toga jer je moja kuja za kucnu "upotrebu",to jest toliko je privrzena da je to neopisivo.Mislim da bi i metak primila za mene,nema sanse da neko povisi glas na mene a nedaj boze da podigne ruku....Inace ona roni i obozava babuske. Za neverovati je da stavi glavu u punu kantu vode , skoz iza usiju i hvata ribu koju joj prethodno ubacim.Ima jos tih prica ali da ne davim.... jos samo moram reci da joj je otac dvostruki svetski sampion ali je ona povukla na majku can::
Image

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Kućni ljubimci

Post by Daiwa » 07 Mar 2014, 22:55

Znam kako su privrzeni onom ko ih svaki dan hrani i izvodi u setnju , u mom slucaju to je bio moj stari koji je za njega bio strah i trepet i samo je njega slusao , fakticki bilo je dovoljno samo da se pogledaju u oci i zak je znao sta treba da uradi ! A sto je taj lajao na cigane i konje toje za nepovjerovati znao ih je namirisat na kilometar a sto su stariji to su sve pametniji bar je tako bio slucaj kod mene , a kako sam ja slabije dolazio u BiH tako sam mu i manje vjerovo a kada dodjem u BiH stari kaze idi bolan poigraj se s njim ti si ga i kupio ali ja sam vidio da on samo starom vjeruje i samo njega slusa ! Tako da sam se u zadnje vrijeme drzao na distansi !

Skickat från min GT-I9300 via Tapatalk

User avatar
Dane
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:15 Jan 2012, 23:00
Location:Šabac

Re: Kućni ljubimci

Post by Dane » 07 Mar 2014, 23:20

Daiwa wrote:Znam kako su privrzeni onom ko ih svaki dan hrani i izvodi u setnju , u mom slucaju to je bio moj stari koji je za njega bio strah i trepet i samo je njega slusao , fakticki bilo je dovoljno samo da se pogledaju u oci i zak je znao sta treba da uradi ! A sto je taj lajao na cigane i konje toje za nepovjerovati znao ih je namirisat na kilometar a sto su stariji to su sve pametniji bar je tako bio slucaj kod mene , a kako sam ja slabije dolazio u BiH tako sam mu i manje vjerovo a kada dodjem u BiH stari kaze idi bolan poigraj se s njim ti si ga i kupio ali ja sam vidio da on samo starom vjeruje i samo njega slusa ! Tako da sam se u zadnje vrijeme drzao na distansi !

Skickat från min GT-I9300 via Tapatalk
Da ni moja kuja ne voli cigane, valjda im je to u krvi ipak su oni prvo koristeni kao cuvari robova.I nista im ne moras ponoviti dva puta,jednom naucena komanda je zakon.Moja kuja je inace mirna,moze svako uci u dvoriste,a o izlasku neka i ne pomislja.Inace ona voli i stiti i mene i mog klinca i svi njegovi drugari idu sa njima slobodno u setnju cak i drugi psi,ma ne obraca paznju na njih,samo im se niko ne priblizava.Jedan klincev drugar je to zaboravio pa je pruzio ruku da se pozdrave i za dlaku izbegao ujed.
Image

Post Reply

Return to “Forumska kafana”