za pelagicevo sta pecat na koji boil za otvaranje u martu

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:
Re: za pelagicevo sta pecat na koji boil za otvaranje u mart

Post by Masterbih » 15 Jan 2012, 22:24

Premium River je odlican ali za topliji dio godine dok je River Ice (za hladnu vodu) jos u fazi testiranja, do duse za sad razbija, ali jos nece u prodaju dok se detaljnije ne potvrdi Di::
Tek se testira ovu zimu.. Treba jos proljece da potvrdi, a onda moze ici.

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: za pelagicevo sta pecat na koji boil za otvaranje u mart

Post by Beli 059 » 15 Jan 2012, 23:06

PELAGICEVO velika i zahtevna voda,pecao sam u svim periodima,ako ovako nastavi u martu ce biti rano za ocekivati u periodu od 3-5 dana pecanja vise od max 10 riba,jer voda ce biti jos hladna,nedaj boze da te vetar uhvati tada na vodi...
katastrofa,to je iz licnog iskustva
Di:: Di::

Pozdrav

carper-sb
Pocetnik
Pocetnik
Posts:9
Joined:12 Jan 2012, 21:35

Re: za pelagicevo sta pecat na koji boil za otvaranje u mart

Post by carper-sb » 15 Jan 2012, 23:22

LunaTic wrote:Nisam pecao nikada do sada na Pelagićevu, ali ja razmišljam nekako ovako:
Ako slučajno ne dođe hladno vrijeme i voda ne bude uopće pod ledom možda bi se moglo ići i sa fishmixom ...
definitivno.
roknut ribljak+neki smrad+plus 0,5ml E12+jos neke čarolije. :D
bas zato sto ce "svi" loviti na bird i voće

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: za pelagicevo sta pecat na koji boil za otvaranje u mart

Post by Masterbih » 15 Jan 2012, 23:33

A sta ako svi budu bas lovili na fish? can::

Takmicenja su cudna i tu treba da ubodes mnogo stvari, a sreca je daleko naj bitnija yapa::

User avatar
Fly and Carp Fishing
Ribarcina
Ribarcina
Posts:381
Joined:12 Jan 2012, 23:16
Location:Sarajevo, BiH

Re: za pelagicevo sta pecat na koji boil za otvaranje u mart

Post by Fly and Carp Fishing » 15 Jan 2012, 23:40

Hladna voda jos uvjek i trema samo meso rokati. Bila riba, skoljka ili rak. Uglavnom nek je meso. E sad dal na udici ili rostilju svejedno je. muahaha: muahaha: Jbg. Poneses vrecu svega i experimentises. Valjda ce nesto uzeti.
Image

Dođe ponekad vrijeme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ivo Andrić

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: za pelagicevo sta pecat na koji boil za otvaranje u mart

Post by Masterbih » 15 Jan 2012, 23:51

Nasa takmicenja su se svela na to ko ce vise rokat hrane u vodu :DDD

Englezi kad prisustvuju na domacim takmicenjima ili druzenjima oci im budu ovakve ohh:
Ta taktika rokanja kolicine nekad upali, ali.. hm::

P.S. ima ovde iskusnijih takmicara pa nek dadnu koji savjet jer ja bas nisam kompetentan za to iz razloga sto ne ucestvujem na takmicenjima, tj. prostije receno apsolutno me ne privlace.
Vise sam za posteno nadmudrivanje s ribom, kotlicem, rostiljom, a ne sa kolegama koji se gledaju preko nisana piv::

User avatar
Fly and Carp Fishing
Ribarcina
Ribarcina
Posts:381
Joined:12 Jan 2012, 23:16
Location:Sarajevo, BiH

Re: za pelagicevo sta pecat na koji boil za otvaranje u mart

Post by Fly and Carp Fishing » 16 Jan 2012, 00:00

Neznam bas to za engleze jer lovim sa jednim. Kad vidim sta sve izvlaci iz auta i roka u vodu, zamanta mi se. Obicno na pelagicevu ili smoluci. E dali je sad ovaj pokupio bosansku narav jer je dugo ovdje to neznam. krezi:: krezi::
Opet je na pelagicevu poznato da riba ide za raketom. Gdje se vise roka tu i dodze.

Sto se tice takmicenja, slazem se sa tobom. Tesko da mozes rahat otpecati na takmicenju. Uvjek se nadze neko zbog koga ti prisjedne ribolov, a i sto rece gledati se kao preko nisana. Hmmm bezze mi to pravo.
Image

Dođe ponekad vrijeme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ivo Andrić

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: za pelagicevo sta pecat na koji boil za otvaranje u mart

Post by Masterbih » 16 Jan 2012, 00:08

Mislio sam na mnogo poznatija imena, a kolega Brown (ili kako bi ime) se mora prilagodjavati htio to ne htio bdr:

Druzenja su naj zanimljivija, a ovo ostalo vise lici kao borba za opstanak grk::

Ineteresantno, ali samo na nasim vodama (Mislim na ExYu) :DDD

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: za pelagicevo sta pecat na koji boil za otvaranje u mart

Post by Beli 059 » 16 Jan 2012, 00:10

Masterbih wrote:Nasa takmicenja su se svela na to ko ce vise rokat hrane u vodu :DDD

Englezi kad prisustvuju na domacim takmicenjima ili druzenjima oci im budu ovakve ohh:
Ta taktika rokanja kolicine nekad upali, ali.. hm::

P.S. ima ovde iskusnijih takmicara pa nek dadnu koji savjet jer ja bas nisam kompetentan za to iz razloga sto ne ucestvujem na takmicenjima, tj. prostije receno apsolutno me ne privlace.
Vise sam za posteno nadmudrivanje s ribom, kotlicem, rostiljom, a ne sa kolegama koji se gledaju preko nisana piv::
Pecao sam na svetskim prvenstvima i moram se sloziti da se radi o kvalitetu ne kvantitetu,moze se mnogo sad tu mudrovati ali sami Englezi sve vise ulazu u praskastu primamu,i beze od velike kolicine hrane iklasicnog spoda...verujte mi a uvericete se i sami.
Pozdrav


Post Reply

Return to “Boile”