Izvestaji takmičenja

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA
Re: Izvestaji takmičenja

Post by Beli 059 » 12 May 2015, 10:34

Ena wrote:III Šaranski kup Ođenica 2015, Virovitica, Hrvatska
Image

Završio je treći tradicionalni kup koji se održao na četvrtom virovitičkom ribnjaku, šaranašima poznatoj poludivljoj vodi. Natjecalo se 7 ekipa iz Zagreba, Bjelovara, Đurđenovca i Viroviitice. S obzirom na nagli pritisak na vodu, riba je dobro radila te su se upisale sve ekipe osim jedne. Vrijeme nas je poslužilo, cijelo natjecanje je proteklo u opuštenoj atmosferi s puno pozitivne energije.

ICV Virovitica
DOSAD NAJBOLJI ŠARANSKI KUP ŠRU “OĐENICA”Dosad najbolji šaranski Kup ŠRU “Ođenica”
U organizaciju ŠRU “Ođenica” i uz pokroviteljstvo grada Virovitice, na 4. virovitičkom ribnjaku održan je “3. šaranski kup” na kojem je sudjelovalo sedam ekipa iz Zagrebačke, Bjelovarsko-bilogorske, Osječko-baranjske i Virovitičko-podravske županije.
Natjecanje je trajalo tri dana, a ukupno je ulovljeno 114 kilograma amura i šarana, koji su po sistemu “ulovi i pusti” izvagani i vraćeni u vodu.
Prvo mjesto osvojila je ekipa “ZIZ” sa 40,25 kg ribe. Druga je bila ekipa je “Vretenac” sa ulovljenih 23,5 kg ribe, dok je treća bila ekipa “Peti element” sa 22,27 kg ribe.

Bravo Ena ,cestikte tvojoj ekipi i ekipama u plasmanu kao i svim ucesnicima takmicenja.
Cestitke na organizaciji jer sigurno nije bilo lako...

Samo napred!! bdr:
Najveću ribu, amura od 15 kg i 300 grama ulovila je pobjednička ekipa “ZIZ”.
Prema mišljenju predsjednika udruge “Ođenica” Drage Horvata, ali i ostalih članova udruge te natjecatelja, ovo je bio dosad najbolje organiziran Kup, a po ulovu ribe nadmašio je prošlogodišnji za tri puta. Nagrade, pehare, priznanja i zahvalnice dodjelio je pročelnik za društvene djelatnosti grada Virovitice Alen Bjelica. (http://www.icv.hr" onclick="window.open(this.href);return false;, vle; Fotografije: Bruno Sokele, 10.5.2015.)
Image
moja ekipa i ja smo drugi:
Image


Jedan od sponzora III šaranskog kupa bio je i Masterbih. Još jednom im zahvaljujemo na tome
Image

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Beli 059 » 12 May 2015, 10:37

LunaTic wrote:Evo da i ja napišem koju riječ u ime CT Z.I.Z i da se nadopunim na Enin post
Prijatelj Zdravko (Lumix) i ja smo za ovo takmičenje priredili mamce od komponenti firme MB i gotovih MB mixeva koji su unazad 3 godine obavezno uz nas na takmičenjima i u slobodnim ribolovima.. Kako Zdravko kaže as iz rukava je i ovaj puta donio dobar rezultat. Nadam se da će se tradicija održati i da se vidimo i sljedeće godine
Slikica prije rolanja
Image
Neki od ulova:
Image
Image
Nagrada:
Image

LP

Cestitam kolega na uspehu!!

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Beli 059 » 12 May 2015, 17:28

Beli 059 wrote:
Ena wrote:III Šaranski kup Ođenica 2015, Virovitica, Hrvatska
Image

Završio je treći tradicionalni kup koji se održao na četvrtom virovitičkom ribnjaku, šaranašima poznatoj poludivljoj vodi. Natjecalo se 7 ekipa iz Zagreba, Bjelovara, Đurđenovca i Viroviitice. S obzirom na nagli pritisak na vodu, riba je dobro radila te su se upisale sve ekipe osim jedne. Vrijeme nas je poslužilo, cijelo natjecanje je proteklo u opuštenoj atmosferi s puno pozitivne energije.

ICV Virovitica
DOSAD NAJBOLJI ŠARANSKI KUP ŠRU “OĐENICA”Dosad najbolji šaranski Kup ŠRU “Ođenica”
U organizaciju ŠRU “Ođenica” i uz pokroviteljstvo grada Virovitice, na 4. virovitičkom ribnjaku održan je “3. šaranski kup” na kojem je sudjelovalo sedam ekipa iz Zagrebačke, Bjelovarsko-bilogorske, Osječko-baranjske i Virovitičko-podravske županije.
Natjecanje je trajalo tri dana, a ukupno je ulovljeno 114 kilograma amura i šarana, koji su po sistemu “ulovi i pusti” izvagani i vraćeni u vodu.
Prvo mjesto osvojila je ekipa “ZIZ” sa 40,25 kg ribe. Druga je bila ekipa je “Vretenac” sa ulovljenih 23,5 kg ribe, dok je treća bila ekipa “Peti element” sa 22,27 kg ribe.

Cestitam Ena na plasmanu kao i ostalom ekipama u plasmanu i svim ekipama ucesnicama ovog takmicenja.

cestitam na organizaciji jer verujem da nije bilo lako..
Samo napred!! bdr:

Najveću ribu, amura od 15 kg i 300 grama ulovila je pobjednička ekipa “ZIZ”.
Prema mišljenju predsjednika udruge “Ođenica” Drage Horvata, ali i ostalih članova udruge te natjecatelja, ovo je bio dosad najbolje organiziran Kup, a po ulovu ribe nadmašio je prošlogodišnji za tri puta. Nagrade, pehare, priznanja i zahvalnice dodjelio je pročelnik za društvene djelatnosti grada Virovitice Alen Bjelica. (http://www.icv.hr" onclick="window.open(this.href);return false;, vle; Fotografije: Bruno Sokele, 10.5.2015.)
Image
moja ekipa i ja smo drugi:
Image


Jedan od sponzora III šaranskog kupa bio je i Masterbih. Još jednom im zahvaljujemo na tome
Image
Cestitam Ena na plasmanu kao i ostalom ekipama u plasmanu i svim ekipama ucesnicama ovog takmicenja.

cestitam na organizaciji jer verujem da nije bilo lako..
Samo napred!! bdr:

User avatar
GRGA RI
ViP
ViP
Posts:565
Joined:12 Jan 2012, 20:33
Location:HR RIJEKA

Re: Izvestaji takmičenja

Post by GRGA RI » 12 May 2015, 22:47

Pozdrav svima!

Odradili smo drugo kolo interne šaranaške lige na Tribaljskom jezeru.
Sudjelovalo je 11 ekipa, vrijeme je bilo šaroliko, od bure i kiše do sunca i visokih temperatura.
Pripremili smo se dobro. Bazni Masterbih miksevi sa Masterbih kemijom i aditivima su nam uljevali sigurnost pred ovo takmičenje.

Skika govori više od riječi.

Image

a sa tim stvarčicama se da napraviti odličan dip. voćni i onaj drugi, hehe oo::L

Image

Image

Neizostavni asortiman pop-upica + po koji trik iz rukava sa etericima. [hiphiph[]

Image

Treba izrolati 10-tak kg, pa na vodu.

Image

Rio ima obaveza i dolazi drugi dan navečer.
Ne Do i ja smo sami grk::

Sami il ne, krenuli smo opako, 13+ je na vagi

Image


....pa sad reci..... sam, il u ekipi? bdr: piv::

Image

Imamo ljepu 17-esticu a slikamo je drugi dan... oo::L

Image

Ne Do je ozbiljno shvatio ekipu

Image

Image

Pružio mi je nezaboravan dril!

Image

I klinci u prolazu su guštali...

Image

Rio nas diže u plasmanu sa ljepom 14-esticom

Image

Image

Masterri 3. mjesto

Image

Pst, deda spava 2. mjesto

Image

Zmajevi 1. mjesto

Image


Bilo je neizvjesno do samog kraja, prava tekma!
Svi smo oduševljeni, ekipa i druženje vrhunski.

:HH

User avatar
GRGA RI
ViP
ViP
Posts:565
Joined:12 Jan 2012, 20:33
Location:HR RIJEKA

Re: Izvestaji takmičenja

Post by GRGA RI » 13 May 2015, 05:46


Ena
Napredan clan
Napredan clan
Posts:37
Joined:15 Mar 2015, 11:45
Location:Virovitica

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Ena » 13 May 2015, 17:57

Hvala ti Beli od srca,
Nije nikako bilo lako organizirati kup, bilo je puno prepreka i problema, ali vrijedilo je, o da, itekako. Malo ljudi je bilo uz mene i pomagalo mi, nabrojati ih mogu na prste jedne ruke.
No, na kraju se pamti samo dobro!
Bistro svima! 1::
free and always will be :)

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Beli 059 » 13 May 2015, 18:41

GRGA RI wrote:Pozdrav svima!

Odradili smo drugo kolo interne šaranaške lige na Tribaljskom jezeru.
Sudjelovalo je 11 ekipa, vrijeme je bilo šaroliko, od bure i kiše do sunca i visokih temperatura.
Pripremili smo se dobro. Bazni Masterbih miksevi sa Masterbih kemijom i aditivima su nam uljevali sigurnost pred ovo takmičenje.

Skika govori više od riječi.

Image

a sa tim stvarčicama se da napraviti odličan dip. voćni i onaj drugi, hehe oo::L

Image

Image

Neizostavni asortiman pop-upica + po koji trik iz rukava sa etericima. [hiphiph[]

Image

Treba izrolati 10-tak kg, pa na vodu.

Image

Rio ima obaveza i dolazi drugi dan navečer.
Ne Do i ja smo sami grk::

Sami il ne, krenuli smo opako, 13+ je na vagi

Image


....pa sad reci..... sam, il u ekipi? bdr: piv::

Image

Imamo ljepu 17-esticu a slikamo je drugi dan... oo::L

Image

Ne Do je ozbiljno shvatio ekipu

Image

Image

Pružio mi je nezaboravan dril!

Image

I klinci u prolazu su guštali...

Image

Rio nas diže u plasmanu sa ljepom 14-esticom

Image

Image

Masterri 3. mjesto

Image

Pst, deda spava 2. mjesto

Image

Zmajevi 1. mjesto

Image


Bilo je neizvjesno do samog kraja, prava tekma!
Svi smo oduševljeni, ekipa i druženje vrhunski.

:HH

Bravo Grga i Rio ..cestitke na uspehu ..samo napred!! bdr:

IgorKocelj.
Keder
Keder
Posts:22
Joined:14 Mar 2015, 12:09

Re: Izvestaji takmičenja

Post by IgorKocelj. » 13 May 2015, 20:04

Svaka čast na uspešnoj organizaciji ,vidim svi nasmejani to sve govori ,kad vidim ono šarenilo boila i ostalih špecija ja bi tu u friz pa kad se dobro ohladi kašikom ko sladoled ;-)

:-- :--

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Izvestaji takmičenja

Post by Masterbih » 13 May 2015, 23:43

Cestitke ekipi sa Triblja i pozdrav za sve ucesnike!
piv::

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Izvestaji takmičenja

Post by čipo » 15 May 2015, 05:26

GRGA RI wrote:



jedan od ljepših zvukova [drhiop]

Post Reply

Return to “Ostalo”