CC More

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
dedoš
ViP
ViP
Posts:627
Joined:12 Jan 2012, 17:11
Location:Hrvatska, Slavonija
Re: Masterbih & ..

Post by dedoš » 21 Apr 2012, 15:32

Vezano za CC Moore, ima nekih dobrih stvari. Samo su u zadnje vrijme jako podigli cijene, bar kod nas . Mislim da toliko ne vrijede, bili su donekle interesantni dok su bili povoljni.A to da li je netko nekome konkurencija ili ne, mislim da je svatko svakome konkurencija. Da li jaka ili slaba konkurencija to ovisi o tome koliko su jake obje strane, ali su sigurno konkurencija međusobno.
O proizvodima Masterbiha čemo tek suditi, pa prema tome ne treba ih svrstati u neku najniži rang. Puno puta sam doživio da zvučna imena ispadnu samo imena, a proizvod nije za ništ. A dešavalo se i da stvari ili proizvodi nepoznatih proizvođaća budu kvalitetni i dobri.
Slažem se s time da je dobro uspoređivati svoje proizvode s konkurencijom, te ih nakon toga poboljšavati odnosno otkloniti nedostatke.
Ipak na kraju mislim da ne treba ulaziti u neke dublje rasprave, ili još gorje vrjeđanja.
Svima pozdrav i bistro..
:HH :Dtt
Bog je svakom po rođenju odredio broj dana koliko će živjeti, u to jedino ne ulaze dani provedeni u ribolovu.

User avatar
slobodan.vukadinovic
Ribarcina
Ribarcina
Posts:469
Joined:12 Jan 2012, 21:33
Location:Sivac

Re: Masterbih & ..

Post by slobodan.vukadinovic » 21 Apr 2012, 16:27

Moje misljenje je da je prerano pricati o bilo kakvoj konkurenciji... Masterbih je jos nema... jer nema ni njega! Ko je od nas stotinak imao priliku da drzi neki Masterov proizvod u ruci ...?! Ko je cuo za Masterbih pre pola godine? Ko moze ovde da nabroji sve artikle koje poseduje firma Masterbih?! Realno... mislim malo njih. U pola noci da vas neko probudi i da vas pita da nabrojite neke jace firme za proizvodnju saranskih mamaca znacete za Solar, Nutrabaits, CC Moore, Pelzer... Ljudi, do ovog statusa treba da se sljaka dan i noc... godinama... + reklame + test ribolov + ekspedicije + takmicenja.... Z.: Ja licno cu se truditi da, koliko god je to u mojoj mogucnosti, doprinesem da firma Masterbih sto pre dostigne reputaciju gore navedenih firmi. Smatram da mi je duznost da opravdam ukazano mi poverenje od gazde Borisa i celog tima. Sto se tice Masterovih propusta u komunikaciji sa testerima imao bih i ja ponesto da kazem ali tako necu postati neki mudonja koji sme da kaze Masteru sta misli, sta mi smeta i kako bih Ja... Tako mu samo odmazemo. Ipak je to njegova firma a u njoj je sigurno ludnica. Trci tamo, trci vamo ... I jos nesto, ne bih voleo da me neko prozove "Masterov drveni advokat".... Ima ih on dosta i bez mene, samo sam realan i verujem mu. Masteru, samo tuci ! Mesi te boile i da prestignemo te pelzerove solarne moore ! id::

User avatar
slobodan.vukadinovic
Ribarcina
Ribarcina
Posts:469
Joined:12 Jan 2012, 21:33
Location:Sivac

Re: Masterbih & ..

Post by slobodan.vukadinovic » 21 Apr 2012, 18:58

Ha, ha ha... Prdo legendo! Pokazao mi je drugar neke komentare sa jednog foruma na kome ste zajedno. Pazi, kada sam cuo za tvoj recept za praskastu primamu za 100 sati fishinga, zamalo mi nije pozlilo... buh:: Znaci, sladje se nisam smejao ne pamtim... A i toliko simpaticnih komentara. Pravi zdravi humor. Voleo bih da svoj recept podelis i kolegama sa naseg foruma. Da se i ovde malo zabavljamo i smejemo. piv:: bdr:

sqiud&sipa
U razvoju
U razvoju
Posts:32
Joined:13 Jan 2012, 10:26

Re: Masterbih & ..

Post by sqiud&sipa » 21 Apr 2012, 20:39

slobodan.vukadinovic wrote:Moje misljenje je da je prerano pricati o bilo kakvoj konkurenciji... Masterbih je jos nema... jer nema ni njega! Ko je od nas stotinak imao priliku da drzi neki Masterov proizvod u ruci ...?! Ko je cuo za Masterbih pre pola godine? Ko moze ovde da nabroji sve artikle koje poseduje firma Masterbih?! Realno... mislim malo njih. U pola noci da vas neko probudi i da vas pita da nabrojite neke jace firme za proizvodnju saranskih mamaca znacete za Solar, Nutrabaits, CC Moore, Pelzer... Ljudi, do ovog statusa treba da se sljaka dan i noc... godinama... + reklame + test ribolov + ekspedicije + takmicenja.... Z.: Ja licno cu se truditi da, koliko god je to u mojoj mogucnosti, doprinesem da firma Masterbih sto pre dostigne reputaciju gore navedenih firmi. Smatram da mi je duznost da opravdam ukazano mi poverenje od gazde Borisa i celog tima. Sto se tice Masterovih propusta u komunikaciji sa testerima imao bih i ja ponesto da kazem ali tako necu postati neki mudonja koji sme da kaze Masteru sta misli, sta mi smeta i kako bih Ja... Tako mu samo odmazemo. Ipak je to njegova firma a u njoj je sigurno ludnica. Trci tamo, trci vamo ... I jos nesto, ne bih voleo da me neko prozove "Masterov drveni advokat".... Ima ih on dosta i bez mene, samo sam realan i verujem mu. Masteru, samo tuci ! Mesi te boile i da prestignemo te pelzerove solarne moore ! id::
jel ti mislis da ja nisam trebao reci sto sam rekao?jesi na to mislio?

User avatar
slobodan.vukadinovic
Ribarcina
Ribarcina
Posts:469
Joined:12 Jan 2012, 21:33
Location:Sivac

Re: Masterbih & ..

Post by slobodan.vukadinovic » 21 Apr 2012, 21:37

sqiud&sipa wrote:
slobodan.vukadinovic wrote:Moje misljenje je da je prerano pricati o bilo kakvoj konkurenciji... Masterbih je jos nema... jer nema ni njega! Ko je od nas stotinak imao priliku da drzi neki Masterov proizvod u ruci ...?! Ko je cuo za Masterbih pre pola godine? Ko moze ovde da nabroji sve artikle koje poseduje firma Masterbih?! Realno... mislim malo njih. U pola noci da vas neko probudi i da vas pita da nabrojite neke jace firme za proizvodnju saranskih mamaca znacete za Solar, Nutrabaits, CC Moore, Pelzer... Ljudi, do ovog statusa treba da se sljaka dan i noc... godinama... + reklame + test ribolov + ekspedicije + takmicenja.... Z.: Ja licno cu se truditi da, koliko god je to u mojoj mogucnosti, doprinesem da firma Masterbih sto pre dostigne reputaciju gore navedenih firmi. Smatram da mi je duznost da opravdam ukazano mi poverenje od gazde Borisa i celog tima. Sto se tice Masterovih propusta u komunikaciji sa testerima imao bih i ja ponesto da kazem ali tako necu postati neki mudonja koji sme da kaze Masteru sta misli, sta mi smeta i kako bih Ja... Tako mu samo odmazemo. Ipak je to njegova firma a u njoj je sigurno ludnica. Trci tamo, trci vamo ... I jos nesto, ne bih voleo da me neko prozove "Masterov drveni advokat".... Ima ih on dosta i bez mene, samo sam realan i verujem mu. Masteru, samo tuci ! Mesi te boile i da prestignemo te pelzerove solarne moore ! id::
jel ti mislis da ja nisam trebao reci sto sam rekao?jesi na to mislio?
Kolega Sqiud&Sipa, ako mene pitas, moj odgovor je nisi ali ti bi to trebalo najbolje da znas. Zaista nisam konkretno tebe imao kao inspiraciju za ovaj komentar ali mozda je tako ispalo. Ne kazem da nisi bio ponegde u pravu ali to se tako ne radi. Ovo je javni forum i moze doci do destabilizacije i nepoverenja u ovu firmu a gledano logicki i iz svih uglova to nikome neide u prilog. Jeli tako? Ipak smo mi ovde gosti a ne domacini. Nisi ti jedini koji je komentarisao Masterov koncept rada i odnosa sa nama testerima. Brate, skontaj... Nije to nas problem. Dox ti je (malo drsko i advokatski) rekao ako mozes pomoci, pomozi a ako ne mozes odj... Ali je u pravu. Ja sam u vise navrata napisao PP Masteru pa kad sam skontao sta radim ja sam obrisao poruku. Zaista sam hteo da mu dam par dobrih saveta ali... Kad bolje razmislis videces da se malo prenaglilo. Evo i ovom nasem iscekivanju ce brzo kraj, zato ajde da olabavimo malo.. piv:: bdr:

User avatar
rocko
Ribolovac
Ribolovac
Posts:151
Joined:12 Jan 2012, 03:45
Location:Austria

Re: Masterbih & ..

Post by rocko » 21 Apr 2012, 23:34

Ja radim prozore i kad sam tek otvorio obrt bio sam trn u oku velikih i to kakav trn.
Velike firme su konkurenti jedni drugima, ali na istom nivou su i male, tako da..
Konkurent nije nista lose, to je nesto normalno u Europi, e sad kako neko smatra rijec konkurencija to je drugo.
Sve najbolje svima, a kad kupujem ahh onda znam gdje moje pare idu i to definitivno nije nesto ne provjereno, a masterove razbijaju na dosta jezera barem u austriji jer sam cesto po tim vodama gdje zataje mnoga veeeelika imena :Dtt

Post Reply

Return to “Ostalo”