Iskustva sa Masterbih proizvodima

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:
Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by Masterbih » 24 Apr 2013, 11:10

Koji ste Feeder koristili i gdje ste kupili primamu?
Kakvo pakiranje?

Prosle godine je bilo dosta informacija da se neki od proizvoda valjaju na crno pod nasim imenom jer ljudi nisu bili upoznati sa nasim pakiranjima!
Tj. neki su i boile i primamu prodavali pod Masterbih, a to uopste nije to..
Sad opet, nemogu reci da je do toga, ali nikad se nezna.
Sve na stranu, a i riba nekad ne jede pa se nije cuditi na kraju krajeva..
Sve je to normalno. mhm::

Sto se tice prodaje u BiH, javit ce ti se nas prodavac ovdje ili na pp.

User avatar
aha carp
Ribarcina
Ribarcina
Posts:357
Joined:12 Jan 2012, 17:57
Location:Tešanj-BiH

Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by aha carp » 25 Apr 2013, 15:41

I mene baš zanima ta feeder hrana,odnosno pakovanje i prodavac????
pozz.

neven
Piskaralo
Piskaralo
Posts:59
Joined:07 Apr 2013, 21:52

Re: Masterbih proizvodi

Post by neven » 10 Nov 2014, 19:08

DOX wrote:Evo od mene nesto iskreno ja od kako sam upoznao mmbih: proivode samo njih koristim eto, mogu najvise od svih proizvoda da izdvojim Premium river, jer mi donjeo najvecu ribu, ali to ne znaci da podcjenjujem druge proizvode bas suprotno i na druge sam dobio dosta finih primjeraka carp:: Bistro i samo da se tako nastavi i da bude jos dosta dobrih i novih proizvoda.
Isprobao sam Premium river boile odlične kolega na takmičenju do mog dolaska kad sam mu donio boile u pola noči 1 riba. Nakon toga pred jutro i u nastavku takmičenja na jednoj od najlošijih pozicija 11 riba i 3 otkvačivanja 5 mijesto bolje nije moglo eto toliko o tim kuglicama .

darko.glumac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:181
Joined:14 Mar 2015, 18:04

Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by darko.glumac » 16 Apr 2015, 09:20

Pozdrav ekipa - što se tiče Masterbihovih proizvoda dva sam istestirao i za mene su predobri .
Boila - Masterbih-Premium-River-ICE- ubitačna. U 12 mjesecu - zadnji ribolov prošle sezone na Pjeskari - lovio sam od subote ujutro do nejelje ujutro,ulovio 9 riba od toga 7 na tu boilu - ovaj podatak sve govori.Lovio sam na tri štapa,na dva s mojim boilama ,a na jedan Premium - River . ICE.Htio sam se sam uvjeriti koliko je to u stvari dobra boila.Kad mi je došla riba na lijevi štap(gdje je bila Premium - River - ICE),po puštanju ribe izvukao sam i srednji štap i na njega stavio tu boilu,a na lijevi štap svoju,i tako do kraja ribolova.Riba je dolazila isključivo na taj mamac,neovisno na kojem je štapu bio - ubitačno.Sad se postavlja pitanje - šta bi bilo i koliko bi ribe dobio da sam na sva tri štapa stavio Premium - River - ICE.Ali to je samo pitanje - meni je bitno ovo što sam radio i uvidio koliko je to moćna boila.
Drugi proizvod koji je za mene - vrh - je Masterbihov dip - voće.Koristio sam ga lani od kasnog proljeća pa do početka jeseni - jednostavno predobar.Dipao sam u njega doslovce - svakakve boile - učinak - odličan.Išao sam dotle da sam namjerno uzeo boile koje su jednostavno - slabe - bez nekih strukturnih vrijednosti,loveći samo s takvim boilama - učinak - jako loš , ali na drrugom štapu - gdje je bila ta ista boila - ali udipana - sasvim druga priča - to sam probao na više voda i odgovorno tvrdim - učinak - isti.
Eto ovo su moja iskustva sa ta dva Masterbihova proizvoda - volio bi čuti još neko mišljenje i iskustva ,ako je netko isprobao iste . pozzz. :HH

User avatar
aha carp
Ribarcina
Ribarcina
Posts:357
Joined:12 Jan 2012, 17:57
Location:Tešanj-BiH

Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by aha carp » 07 May 2015, 11:05

Aroma MB Strawberry Plus : ubitačna, moćan, postojan miris sa preovladavajućim šmekom na divlju jagodu što je čini različitom od drugih proizvođača i to je ono što je čini vrlo kvalitetnom.
Cijena prihvatljiva i sigurno 40-50 % niža od drugih proizvođača koji su slobodno mogu reći nabrijali cijene, barem je tako u BiH.
Doziranje, lično sam za nekoliko procenata povećao dozu u odnosu na preporučenu.
U kombinaciji sa MB Super Squid.... ne mogu ni zamisliti koja bi to bila ubitačna bomba.
To bi bio moj stav o ovoj aromi.
Bistro.

Zoran Slavkovic
Ribolovac
Ribolovac
Posts:192
Joined:10 Feb 2014, 20:05

Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by Zoran Slavkovic » 15 Jul 2015, 15:22

MASTERBIH FRUIT AMINO 50 ml na kantu spod mixa i 10 ml Intense Sweetener zalsadjivaca ,prvi put na vodi i rezultat puni sakovi ribe, sarani od 2 do 5kg, ne znam da li je neko ovo probao ali meni se pokazalo dobro. Di::

Ena
Napredan clan
Napredan clan
Posts:37
Joined:15 Mar 2015, 11:45
Location:Virovitica

Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by Ena » 16 Jul 2015, 11:22

oo, probat ćemo to Zoki [superr]
free and always will be :)

Zoran Slavkovic
Ribolovac
Ribolovac
Posts:192
Joined:10 Feb 2014, 20:05

Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by Zoran Slavkovic » 21 Jul 2015, 18:03

Posto sam ljubitelj mesno vocnih kombinacija boila,LIVER EXTRAT MASTERBIH zasluje prvo mesto od atrakta,sve to lepo provereno i davalo ulove. Di::

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by Daiwa » 25 Jul 2015, 21:08

Zoran Slavkovic wrote:Posto sam ljubitelj mesno vocnih kombinacija boila,LIVER EXTRAT MASTERBIH zasluje prvo mesto od atrakta,sve to lepo provereno i davalo ulove. Di::
Samo bih se nadovezo na gore napisano u vezi LIVER EXTRAKT-a ....... koristim ga licno u svojim ribolovima i uvjek mi daje velike

ribe! Samo bih napomenuo onima koji neznaju ili nisu testali LIVER da ga ne koriste u zimskom periodu to jest kada je voda hladna ,

Jer boila u kojoj ima Extrakt LIVER se u hladnoj vodi jednostavno zatvori i rezultati ribolova budu nikakvi ::oo !

Ali zato u ljetnom peridu je ubica za velike sarane !

Toliko iz mog iskustva sa masterbih LIVER EXTRAT -om !

User avatar
rstare
Ribarcina
Ribarcina
Posts:393
Joined:01 Mar 2015, 19:44

Re: Iskustva sa Masterbih proizvodima

Post by rstare » 08 Dec 2015, 19:53

Pozdrav kolegi sada i ja imam nešto iskustva sa masterbih proizvodima. Koristio oz. izradio sam boile od green monster mixa, bloody fish mixa (frankfurter sausage) i tek sada od premium river mixa (crab i strawberry arome) koji ima divnu nježnu aromu jagode. Svi mixi se rolaju odlično i sa pravim dodatci urade se odlične bojle, koje su mi dale kapitalne šarane u ovoj sezoni. Boile su vrlo dobro topljive to sam i želio da dobijem maximalan učinak i aromu u vodi. Testirao sam i dipove river, trigger i S2B biotic koji su odlični a najviše sam koristio premium river dip.

Boile od green monster mixa: koristio sam ih u proljeće, ovo su mi bile prve koje sam uradio iz masterbih proizvoda i već prvo iskustvo bilo je uhhhh ihii:: ihii:: ihii::

Image
Image

Boile od bloody fish mixa (frankfurter sausage): koristio sam ih u jesen a probat ću ih i u zimi

Image
Image

Boile od premium river mixa (aroma strawberry i craba): sada ču ih koristiti u zimskom dijelu ljeta a naravno dozu sam malo povećao odnosno na preporučenu

Image

??? vidje ćemo šta će bit hm:: hm:: hm::

Post Reply

Return to “Ostalo”