Suncobran

Satori, ležaljke, stolice itd..

Moderator:Masterbih

User avatar
meterolog
Keder
Keder
Posts:21
Joined:19 Mar 2015, 13:41
Location:Karlovac-karlovačka županija-Hrvatska
Re: Suncobran

Post by meterolog » 02 Apr 2015, 14:42

Sensasove suncobran imam od 1998 godine . i dan danas ga imam zelene je boje, proso je kroz sav moj ribolovni staž, jedino sto su ga prosle godine nacele vrijeme (kisa-sunce-snjeg-jak vjetar) tako da vise nije za kisno vrijeme . Govorim o SENSAS suncobranu zelene boje 2,5metra obujma. 16 godina mi je priustio zadovoljstva u svim uvjetima . Zato neces pogrijesiti sa SENSASOM, jer razlika je kisobran ili suncobran. :HH 2::u

User avatar
GogoRush
Guru
Guru
Posts:804
Joined:15 Jan 2012, 19:05
Location:Zagreb, HR

Re: Suncobran

Post by GogoRush » 02 Apr 2015, 17:49

Već dugo tražim neki dobar suncobran sa stranicama okolo koje se mogu skidati i stavljati po potrebi.
Od ovih 5 suncobrana - kišobrana što ih je Boris u slikama predstavio, zadnji mi je zapeo za oko (Red Carp Schirmzelt od 52 eura).

User avatar
rocko
Ribolovac
Ribolovac
Posts:151
Joined:12 Jan 2012, 03:45
Location:Austria

Re: Suncobran

Post by rocko » 02 Apr 2015, 18:35

Sensasov je super, ali je cijena ludjacka! Barem danas
Previse. no::

User avatar
reuf1234
Piskaralo
Piskaralo
Posts:70
Joined:10 Jul 2012, 14:42
Location:Ljubljana Slovenija

Re: Suncobran

Post by reuf1234 » 03 Apr 2015, 05:51

evo ako koga interesuje Sensas može nabaviti ovdje: http://www.som.si/shop_item.php?id=4049" onclick="window.open(this.href);return false;
born to fish forced to work

User avatar
rstare
Ribarcina
Ribarcina
Posts:393
Joined:01 Mar 2015, 19:44

Re: Suncobran

Post by rstare » 03 Apr 2015, 09:58

Zdravo,
ja imam ovaj suncobran od red carpa i priporučujem ga...

User avatar
meterolog
Keder
Keder
Posts:21
Joined:19 Mar 2015, 13:41
Location:Karlovac-karlovačka županija-Hrvatska

Re: Suncobran

Post by meterolog » 03 Apr 2015, 15:15

DA ali frende radije uzmi KIŠOBRAN VIŠE TI SE ISPLATI JER SUNCOBRAN TI SLUZI 100 POSTO ZA OBRANU OD SUNCA NE KIŠE, jel ce se vremenom njegova funkcija pokazati losa kod prve jace rosulje ili nocne rose ili mraza.A kada ti je sunce ti na taj kisobran slobodno stavi bijelu plahtu preko njega pa ako je suncobran tamne boje bijela plahta manje upijati topline. :HH bistro i poslusaj me kupi radije kišobran prije nego suncobran. piv::

User avatar
fera047
Napredan clan
Napredan clan
Posts:39
Joined:28 Feb 2015, 21:09

Re: Suncobran

Post by fera047 » 04 Apr 2015, 09:15

Kad smo već kod kišobrana/suncobrana... kolko para, tolko muzike.
Dugi niz godina sam koristio Ignesti suncobran i sve je bilo dobro dok se koristio samo za sunce. Čim bi počela kiša, pojavljivali su se problemi u vidu prokišnjavanja.
Onda sam nabavio Trabucco kišobran debelog i armiranog platna od kojeg sam dobivao grbu na leđima kad sam ga nosio u ribolov.
Bio je odličan za kišu, ali je pod njim na suncu bilo strahovito vruće plus što se na krajevima žbica ubrzo počeo parati.

Zato sam odlučio riskirati malo više € i kupio sam ovo...

Image

Da, skuplji je od ostalih, možda i neopravdano, ali je stvarno kvalitetan i poslužit će i u šaranolovu, i u plovku, i u feederu.
Boj ne bije svijetlo oružje, nego srce u junaka.

Post Reply

Return to “Kamping oprema”