Spomb - Tuning

Svi noviteti na jednom mjestu..

Moderator:Masterbih

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA
Re: Spomb - Tuning

Post by Beli 059 » 21 Sep 2012, 10:25

Kolege i ja posedujem isti i imam utisak da sa njim vola mozes baciti u vodu Z.: oo::L

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Spomb - Tuning

Post by Limar » 24 Sep 2012, 09:01

Linear wrote:
Limar wrote:Probaj daleko Lineare da dzaknes sve to pa mi javi kakav imas osecaj za stap :D ......znas kako kazu,sve moze 2::u ...samo dokle krezi::
Ja Ti vec napisao a Ti haman ne citas. :D Bacao sam pun spomb partikla (jebiga koliko moze da stane) i nista na stapu nisam osjetio da bi mu moglo biti. Za mene taj stap je jedan od onih stapova koji kad ga stisnes ponasa se sve bolje i bolje.

Ne znam kako si Ti stekao osjecaj da je taj stap slab kad je stvarno robustan i djeluje jak na oko a kamoli dok radis sa njim?

Imam stap isti o kome govoris pa zato Te pitam odakle Ti to da mislis da je slab?!

piv::
Secas se da sam u Ramicima bacao s tim Spomb?sasvim pristojna daljina,lagano,praecizno,EXTRA...a sve to NEMOZE kada ga nabobas do kraja!
80/90m moze,nije neki problem al preko te granice nemoze i to ne kazem samo ja 2::u
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Linear
Genije
Genije
Posts:1096
Joined:12 Jan 2012, 21:50
Location:Gracanica, BiH

Re: Spomb - Tuning

Post by Linear » 24 Sep 2012, 10:26

Limar wrote:
Linear wrote:
Limar wrote:Probaj daleko Lineare da dzaknes sve to pa mi javi kakav imas osecaj za stap :D ......znas kako kazu,sve moze 2::u ...samo dokle krezi::
Ja Ti vec napisao a Ti haman ne citas. :D Bacao sam pun spomb partikla (jebiga koliko moze da stane) i nista na stapu nisam osjetio da bi mu moglo biti. Za mene taj stap je jedan od onih stapova koji kad ga stisnes ponasa se sve bolje i bolje.

Ne znam kako si Ti stekao osjecaj da je taj stap slab kad je stvarno robustan i djeluje jak na oko a kamoli dok radis sa njim?

Imam stap isti o kome govoris pa zato Te pitam odakle Ti to da mislis da je slab?!

piv::
Secas se da sam u Ramicima bacao s tim Spomb?sasvim pristojna daljina,lagano,praecizno,EXTRA...a sve to NEMOZE kada ga nabobas do kraja!
80/90m moze,nije neki problem al preko te granice nemoze i to ne kazem samo ja 2::u
Pa stisni brate majka mu stara. Stisni ta muda :D i pritisni spod. Nece nista da mu bude, slobodno krezi::


Da, naravno da se sjecam. :.D
Uhvati radi uzivanja, slikaj radi uspomene, pusti radi buducnosti!

“Budi nalik na morski rt u koji neprestano udaraju valovi a on i dalje ostaje čvrst, dok se oko njega stišava razjarena voda.”

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: Spomb - Tuning

Post by Limar » 24 Sep 2012, 11:06

Kad mi treba daleko i puno ponesem brodic :--
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
DucicM
Piskaralo
Piskaralo
Posts:93
Joined:21 Nov 2012, 11:06

Re: Spomb - Tuning

Post by DucicM » 25 Dec 2012, 13:33

Sto se tice spomba i bacanja, ja ga vitlam sa NG-om svom snagom i bez ikakve bojazni da ce bilo sta puci, sto rece Tarik, sto ga vise stisnes on se bolje ponasa.

User avatar
carpier
ViP
ViP
Posts:628
Joined:13 Jan 2012, 11:10
Location:Murska Sobota, Slovenija

Re: Spomb - Tuning

Post by carpier » 12 Oct 2013, 20:16

Evo jedan video, koji če vam pomoči kod pravilne upotrebe ovog odličnog šaranskog pribora. A oko tih vrata na Spombu...po mome sasvim nepotrebno i bez veze...Ja več mjesecima upotrebljavam Midija i perfektan je. Zašto je bolji od tate? buh:: Zato jer je manji, manje se puni, lepše i preciznije leti i puno dalje. Manje se umorite ali radite i na kondiciji jer par puta više bacite, bistro! c:c
http://www.youtube.com/watch?v=L506hV2s ... youtu.be&a" onclick="window.open(this.href);return false;
I was born a carp angler and I‘ll die a carp angler.

Post Reply

Return to “Noviteti”