jezera savica

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
ribic
Keder
Keder
Posts:10
Joined:27 Jan 2014, 10:00
jezera savica

Post by ribic » 27 Jan 2014, 10:16

Evo ovako je sve počelo, Darac me zove na kavicu radi dogovora o jednoj kampanjici. DOLAZIM KOD DARCA I UZ ŽLABRANJE dogovor pada na savicu na CIGANSKU,Darac ce ici četvrtak na petak a ja cu doc u petak ujutro i ostat do subote i tako je bilo,zovem frendica karaulu i sređujem top boilice koje cemo isprobat kako rade po zimi..Zovem Darca u četvrtak navečer da pitam kakvo je stanje, kaže da riba radi da je dobio dva manja šarana..Legnem doma u krevet i nemogu dočekat to jutro da zgibam na vodu.Po glavi mi se vrte sistemi prihrana KAKO ŠTA GDJE???????? IZNAD GLAVE uspijem nakako zaspati budim se ujutro i pravac na vodu.Dolaskom na jezero prava zimska idila snjeg pada ko lud :oko:! probijam se do Darca, dolaskom na mijesto krece brzinsko spremanje hranjenje dipanje i bacanje sistema..Dogovor je pao da darac lovi pored trstike di je dubina metar, a ja cu bacat prema otoku di je oko 2 metra Prvi griz je pao negdje 2 sata nakon zabacivanja ljepa ljuska od 7 kg, noc pada a snjeg pada i pada više nemamo šator nego IGLU štapovi se ne vide, sve me hvata panika kako cu sutra van sa autom,ali želja za ribolovom je jače pa makar čistio 4 sata dok ne probijem put..Polako se povlačimo u šator,u šatoru prava milina grijalica radi na najače polako tonemo u san ali ne dugo po noci je bila prava igranka.. Darac je imao više sreca ja sam kroz noc dobio još jednog malog oko 3 kile, dok je Darac dobio 6 ljepih ljuskaša.. lovili smo na boile od šljive i od jagode, kemijali smo svašta od pva fulcarbona lithcora, najbolje se pokazala pva vrečica sa mirisom od lipe umocena boila u suhi dip, sve to zajedno sa olovom u vrecicu pa u to boile palete i zviz i evo ga !sarko! TO JE SVE IZGLEDALO OVAKO


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
frle
Ribolovac
Ribolovac
Posts:188
Joined:14 Jan 2012, 12:14
Location:Varaždin, Hrvatska

Re: jezera savica

Post by frle » 27 Jan 2014, 10:51

Svaka čast dečki ...... respect :Dtt

User avatar
GRGA RI
ViP
ViP
Posts:565
Joined:12 Jan 2012, 20:33
Location:HR RIJEKA

Re: jezera savica

Post by GRGA RI » 27 Jan 2014, 12:02

Zimski ribolov po snijegu ima posebnu draž, a slike su čudo.
Čestitke dečki, svaka čast! Bistro! 1::

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina

Re: jezera savica

Post by Andjelko » 27 Jan 2014, 14:48

svaka cast,predivno ocaravajuce

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: jezera savica

Post by Masterbih » 27 Jan 2014, 16:15

Svaka cast, jako lijepe ribe i krasne fotke uz zanimljivu pricu - reportazu.
Pozdrav za ekipu i Bistro!

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: jezera savica

Post by Beli 059 » 27 Jan 2014, 16:26

Svaka cast mladici!! bdr:

User avatar
GogoRush
Guru
Guru
Posts:804
Joined:15 Jan 2012, 19:05
Location:Zagreb, HR

Re: jezera savica

Post by GogoRush » 27 Jan 2014, 17:34

Zimski uvjeti, dobar ribolov a još lijepše ribe.
Dečki svaka čast [superr]

ribic
Keder
Keder
Posts:10
Joined:27 Jan 2014, 10:00

Re: jezera savica

Post by ribic » 28 Jan 2014, 10:17

Stvarno je bilo uzbudljivo, i nezamijenjivo prava zimska idila, kad moraš svakih 15 minuta čistit štapove jel toliko napada snjega da ne vidiš na koji štap imaš griz.. Snjeg onako mokar kad padne na jaknu odmah se upija pa smo imali posla, sušili kombinezone u šatoru.. buh:: riba nas je iznenadila makad je zadnju noc bilo -7 riba je bila iznimno borbena.. :HH

rio
Ribarcina
Ribarcina
Posts:322
Joined:12 Jan 2012, 19:31

Re: jezera savica

Post by rio » 28 Jan 2014, 10:57

Čestitke momci krasan ribolov, odmah me pukne nostalgija za snježnim kampanjama ZZ::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”