KAMENICKO JEZERO

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA
Re: KAMENICKO JEZERO

Post by Beli 059 » 27 Jul 2015, 00:09

I ponovo na omiljenoj vodi ..koja mi je do sada pricinila dosta radosti ali i dosta razocarenja..Voda koja se nalazi na 30-tak kilometara od Valjeva.

Jezero nastalo izgradnjom vestacke akomulacije za poterbe lokalnog stanovnista tj za obezbedjivanje vode za plantaze u toku susnih meseci.
Daleke 1985 godine jezero se po prvi put poribljava sa vecom kolicinom amura i sarana u tezini od 3-5 kg kao i belom ribom ,stukom i smudjem..1988 ubacena je i manja kolicina soma.

Pri izvodjenju radova ljudi koji su radili na pripremi lokaliteta za jezero posekli su listopadnu sumu na 18ha povrsine i manji deo stabala izneli iz vode ostalo je ostalo da truli u vodi..i napravili jednom reciju nepreglednu prasumu i staniste za sarana,amura..kojima je u takvim uslovima bilo tesko doskociti i one prave prevariti da se nadju u meredovu...

Dubine su od 14 na najdubljem do 1,5 metara na najplicem delu jezera..ali neka osnovna dubina je izmedju 3,5-4,5 metara ..na kojoj se imoj spot nalazi.
Inace jako puno podvodnih izvora vodi daje jake termicke preseke u samoj vodi.

Sarani uhvaceni nisu prelazili cifru od 10.00 kg najveci amur 12.00kg tako da oni pravi krstare i dalje tom vodom kao pravi gospodari...i u letnjim mesecima se sepure po povrsini kao pravi gorostasi.

Moj najveci saran bio je na ovoj vodi 9.00kg...amur 10.400kg i proslogodisnji som od oko 20.00kg takodje dobijen na boil izreadjen od komponenti Masterbih-a.

I ove godine krecem u zestok okrsaj sa ovom vodom ...i ako se vec upoznala sa kvalitetom Masterbih proizvoda nadam se da cu je ove godine iznenaditi jos vise pravom bombom iz nase Masterbih kuhinjice.

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Di:: :HH bdr:

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: KAMENICKO JEZERO

Post by Beli 059 » 19 Aug 2015, 17:51

Evo polako sam poceo hraniti i pripremati mesto za kampanju.
Imam problem jer volim da sve sto radim uradim pedantno i tako da sam budem zadovoljan..naravno to ljudima koji pecaju samnom je islo ponekad i na zivce...hihihihih!!!A ja se osecao neshvacenim no:: pih::

Ali eto napokon sada sa mladim kolegom Micom(Miloradom Milosevicem) inace momkom koji je jako nadaren za fotografiju a ujedno i jako voli pecati sarana sam nasao kolegu sa kojim mogu bez mnogo pitanja dali ce se moci nesta sprovesti na vodi krenuo u kampanju....

Evo malo novih slicica za uzivanje:

Image

Image

Image

Image

E onda smo malko muckali kemija:: pa smo u kesu dodali malo naseg peleta CSL-8mm pa malo boila MB sqvid i oktopus 16 mm,pa malo jagodice 16mm ..i malo boila HI-atrackt sqvid....naravno sve MB

Boilu tuti frutti ostavljam za par dana pre same kampanje za hranjenje kao malo iznenadjenjeeeeee...

Sve u kesici sam prelio sa Melasom naravno MB i Liver extratom MB i naravno dobro promesao i pocastio tog predivnog brku u vodi....

[/imghttp://i.imgur.com/sTvezz3.jpg][/img]

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

I ono bez cega se nemoze na kampanje......

Image

Image

eto deo pripreme a polako svakim obilaskom pozicije i adrenalin raste li rasteeeee!!!

milorad86
Pocetnik
Pocetnik
Posts:3
Joined:01 Oct 2014, 00:51

Re: KAMENICKO JEZERO

Post by milorad86 » 19 Aug 2015, 18:04

Hvala kolegi i prijatelju Dejanu Simiću na ukazanom poverenju čast mije pecati i učiti od majstora šaranskog ribolova čoveka sa bogatim iskustvom i velikim znanjem!Naravno pravije užitak imati sve ove komponente MASTERBIH kompanije i maravno pecati sa pravim i proverenim mamcima! jaoo:

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: KAMENICKO JEZERO

Post by Masterbih » 20 Aug 2015, 11:31

Prelijepe slike koje sve govore, a ribolov ce biti za pamcenje samo da vas vrijeme posluzi.
Bistro piv::

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: KAMENICKO JEZERO

Post by Beli 059 » 20 Aug 2015, 19:50

Evo danas sam sa kolegom Micom izrolao i Tuti frutti po recepturi od firme i iskreno sam iznenadjen kvalitetom Cream nut mixa....

Image
ono sto je potrebno za ovu jako dobru boilu...

Image

Image
Dodavanje esentialnog ulja orange i black papera

Image

Tecni dodaci....minamino..fruitamino ...i za ovu kombinaciju hemp oil...

Image

aromica i zasladjivac takodje....

Image

buc...muc..... kemija::

Image
E to je kvalitetan mix....

Image

pa je to lepo izrolano....

Image

zasluzeno susenje ...hihihih!!! ura:: kemija::

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: KAMENICKO JEZERO

Post by Beli 059 » 24 Aug 2015, 20:18

Od sutra na prelepom jezeru pa narednih 10 dana ...pozdrav za sve ...!!! Di:: Di::

Zoran Slavkovic
Ribolovac
Ribolovac
Posts:192
Joined:10 Feb 2014, 20:05

Re: KAMENICKO JEZERO

Post by Zoran Slavkovic » 25 Aug 2015, 05:00

Bistro druze 1::

User avatar
RELJIC CARP
Ribolovac
Ribolovac
Posts:220
Joined:02 Feb 2012, 10:30
Location:Valjevo

Re: KAMENICKO JEZERO

Post by RELJIC CARP » 25 Aug 2015, 14:38

Di:: deda BISTRO
Image

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: KAMENICKO JEZERO

Post by Masterbih » 25 Aug 2015, 17:06

Bistro Deda piv::

User avatar
tomoZG
ViP
ViP
Posts:681
Joined:12 Jan 2012, 17:44
Location:Croatia-Zagreb

Re: KAMENICKO JEZERO

Post by tomoZG » 25 Aug 2015, 17:44

Ajmo deda ,bistro i razvali to... oo::L
Image

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”