Snimanje filma na Tribaljskom jezeru 2014

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:
Snimanje filma na Tribaljskom jezeru 2014

Post by Masterbih » 15 Oct 2014, 20:44

Vjerujem da svi ocekujete reportazu sa svim pikanterijama i desavanjem, ali nazalost to ovaj put nece biti moguce jer se bitne stvari moraju ostaviti za film.
Rado bih to podijelio sa vama, ali cemu onda film? krezi::
Ovdje cu vam prikazati samo neke od fotki i ukratko (u tezama - kratkim crtama) pojasniti o cemu se radi.

Velika navala i posao mi nije dozvoljavao da se ovaj plan ostvari ranije, ali smo iznenada dogovorili termin samo par dana prije samog dogadjaja.
Citav dan na poslu, a onda odlazak u Austriju i odma krecemo za Hrvatsku pravac Tribalj (bez spavanja).
U Zagrebu nas docekuje Robert, ubacujemo njegovu opremu i furamo dalje.

Image

Iznenadio sam se kako to uopste nije tako daleko od Zagreba pa me cudi zasto si ribolovci nekad ne priuste i posjete ovu divnu vodu.
Isplati se, vjerujte!

Image

Ubrzo stizemo na Tribalj, a tamo nas docekuje Rio i Miki.
Ubrzo zatim dolazi i Grga, a zatim i nas kolega Igor Pavicic.
Nakon kave i zanimljivog caskanja krecemo u oblizak jezera.
Dosta pozicija je zauzeto, a mi se nismo najavili nit rezervisali.
Na branu nemozemo jer je sad zabranjeno voziti se po njoj, a mi smo sa kamperom.
Nista, odlucujemo se za drugu stranu, a i ambijent je mnogo ljepsi od betona, mada za ovo doba losije pozicije, ali to ne mora da znaci.. Di::

Samo sto smo se smjestili i obavili kupovinu u trgovini, lagano krece najavljena bura.
Sa jedne, prelazi u 2 strelice i to vec nije za biti vani pa se smjestamo u kamper i do kasno u noc caskamo o ribolovu itd. (mogli bi tako 5 dana).

Image

Sutra smo spavali do podne (ocekivano) umorni, sto od puta sto od zuje krezi::
A onda poslijepodne lagano raspremanje.

Image

Image

Image

Posto smo sve nekako radili usporeno, hvatamo se posla i ubrzano pripremamo hranu da bi mogli nahraniti spot koji smo prethodno oznacili markerom.

Image

Image

U prvo hranjenje su ukljucene sitne sjemenke, Kukuruz, Tigernut, Masterbih CSL pelete, HI-Attract Corn boile i boile na koje cemo i loviti, a o kojima cu nesto vise reci u nastavku.

Krecemo sa spodiranjem, a onda se pred samo vece hvatamo kobri.

Image

Image

Nastavak hranjenja je sa standardnim boilama (kako to mi kazemo kupovnim) Premium River, a novo je i to da ce od proljeca u prodaji biti jos Trigger i S2B-Biotic koje smo sad i koristili.
Nedugo nakon hranjenja, dolaze nam Ivica i Miki u posjet.
Porazne informacije, a to je da smo odabrali izuzetno losu poziciju za ovo doba godine (Ivica kaze najgoru).
Sad je kasno jer smo sve vec odradili, a idila je prekrasna za sto smo se svi slozili.
Mozda je i izazov loviti na takvoj poziciji u ovo doba, zar ne?

Image

Image

Neke od mamaca smo stavili u kantu da odstoje kako bi pokusali i sa tom prevarom - imitacija odstojalog mamca.
Stapovi su napokon u vodi pred sami mrak ::]

Image

Image

Image

Blizu nas pecaju i testeri od jedne inostrane firme, stranci, ali se sporazumijevamo na engleskom.
Imaju mnogo bolju poziciju, ali iskreno nam kazu da su imali samo 5 riba u 5 dana!
Medjutim, ne gubimo nadu.
Trud se isplatio, a ovdje necu mnogo da komentarisem, neka samo neke od slika govore za sebe..

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ribe su izuzetno zdrave i strasni borci, cak i nakon dugog zamaranja, imate sa nekima veliki problem da se poslikate u miru.
Ja sam ovdje bio sav mokar, a dobio sam i par samara krezi::
Evo kako to izgleda:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ribe ispod 10kg nismo slikali jer ih je bilo mnogo te nam je to oduzimalo mnogo vremena, pa smo ih pustali bez slikanja, a jedino nam je zao sto smo isto tako pustili i Amura 10+ kojeg nismo slikali, a koje je rijetkost uloviti ovdje (naravno, one 10+).
Poucen time, morao sam uslikati ovog predivnog vretenara, da vidite kakve su to navodno manje ribe, to su borci-torpeda koji vam izvuku svaki atom snage, a ostanete zaprepasteni kad vidite da to nije riba 20+ na osnovu borbe koju ste imali krezi::
Nevjerovatna snaga u ribama.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Kakva idila, prekrasno. jaoo:

Image

Image

Rio i Grga su nam u gostima, uzivancija bdr: piv::

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Scene koje mozemo za sad prikazati, radilo se pod palicom V.S.P. studia i Igora Pavicica 2::u

Image

Image

Izrada mamaca na samoj vodi, pojasnjenja, recepti itd.

Image

Predstavljanje nove Premium serije mamaca za sezonu 2015.

Image

Robert je predstavio proizvode firme Katran na koje smo inace i lovili tokom ove kampanje.
Proizvodi su stvarno odlicni, a cjenovno ispod svih u tom rangu.
Svaka cast.

Image

Izbor je ogroman, za svakoga po nesto..

Image

Vinarija Satovic je takodje bila sponzor snimanja.
Hvala im!
Vina su fantasticna i preporucujem svima da ih probate!

Image

Image

Kako svemu dodje kraj, tako i ovoj nasoj maloj avanturi.
Najgori dio na kraju - pakiranje, a tako bi rado ostali jos koji dan..
Sta da se radi, posao zove, a mi obecavamo Triblju da cemo doci ponovo.

Image

Na kraju pozdrav sa legendarnim Mikijem i jedna fotka.

Image

Ovom prilikom bih se zelio jos jednom zahvaliti svim rukovodiocima Triblja koji su nas ugostili.
Topli pozdrav za nase testere sa Triblja (Rio i Grga) koji su se odma nacrtali cim smo dosli i posjecivali nas te nam cinili usluge i ispunjavali nase prohtjeve.
Pozdrav za predsjednika Ivicu te legendu Mikija koji su i pored svog posla odvojili vrijeme i posjetili nas.
Takodje veliki pozdrav saljemo svim dobrim ljudima koje smo tamo upoznali.
Hvala svima.
Vidimo se. :.D
Bistro!

User avatar
GRGA RI
ViP
ViP
Posts:565
Joined:12 Jan 2012, 20:33
Location:HR RIJEKA

Re: Snimanje filma na Tribaljskom jezeru 2014

Post by GRGA RI » 17 Oct 2014, 08:13

Velika nam je bila cast ugostiti Borisa i ekipu na nasem jezeru. Trudili smo se koliko smo mogli kako bi Vam bilo sto ugodnije i da budete zadovoljni. Uvijek moze bolje, pa cemo se potruditi za sljedeci puta da nam druzenje i pecanija bude jos kvalitetnije.
Veliko sluzbeno i privatno hvala na posjeti i promociji nase vode. Kako sam i ocekivao, ostavili ste odlican dojam svima koji su Vas upoznali. Osobno mislim da smo jos vise ucvrstili nase prijateljstvo i po tom pitanju nam je zivot ljepsi.
Hvala jos jednom za sve i poseban pozdrav starom liscu Bobanu.
Sljedeci puta Boban rostilja meso :.D

Veliki pozdrav, prijatelji!
:Dtt

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Snimanje filma na Tribaljskom jezeru 2014

Post by Beli 059 » 17 Oct 2014, 10:04

I kad covek sve ovo pogleda samo da mu podje voda na usta .....joj docepa cu se i ja tog Triblja....hahahahahah :HH

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Snimanje filma na Tribaljskom jezeru 2014

Post by čipo » 17 Oct 2014, 14:44

Jedva čekam i film Beli...,a kamo li odloviti tribalj... c:c

User avatar
CarpeR
Ribolovac
Ribolovac
Posts:129
Joined:12 Jan 2012, 18:28
Location:Ludbreg, Hrvatska

Re: Snimanje filma na Tribaljskom jezeru 2014

Post by CarpeR » 17 Oct 2014, 16:04

Uf taj Tribalj, sve vise i sve lijepse avanture s njega. Zrebat ce jednom spremit stvari i zaplovit prema jugu!
Nego, kako je zamisljen ovaj film? Dal kao promidžba pa ce se djeliti svakom kupcu ili ce to biti za kupnju?

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: Snimanje filma na Tribaljskom jezeru 2014

Post by Daiwa » 17 Oct 2014, 19:09

GRGA RI wrote:Velika nam je bila cast ugostiti Borisa i ekipu na nasem jezeru. Trudili smo se koliko smo mogli kako bi Vam bilo sto ugodnije i da budete zadovoljni. Uvijek moze bolje, pa cemo se potruditi za sljedeci puta da nam druzenje i pecanija bude jos kvalitetnije.
Veliko sluzbeno i privatno hvala na posjeti i promociji nase vode. Kako sam i ocekivao, ostavili ste odlican dojam svima koji su Vas upoznali. Osobno mislim da smo jos vise ucvrstili nase prijateljstvo i po tom pitanju nam je zivot ljepsi.
Hvala jos jednom za sve i poseban pozdrav starom liscu Bobanu.
Sljedeci puta Boban rostilja meso :.D

Veliki pozdrav, prijatelji!
:Dtt
Pa moj Grga drugi put uzmi veliku viljusku za prevrtanje mesa :) ili sve to stavi u peku dase neprzis pored rostilja :)

rio
Ribarcina
Ribarcina
Posts:322
Joined:12 Jan 2012, 19:31

Re: Snimanje filma na Tribaljskom jezeru 2014

Post by rio » 18 Oct 2014, 16:14

Nakon Grginog posta nemam šta dodati sve je rekao, jedino što bi se i ja priključio pozdravima Bobanu (legenda)! A svima koji ste izrazili želju doći na naše prelijepo jezero možemo samo poručiti "šta čekate?" Isto tako ćemo se potruditi da vam boravak na našoj vodi ostane jedna nezaboravna priča.

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Snimanje filma na Tribaljskom jezeru 2014

Post by Masterbih » 14 Jan 2015, 20:16

Trailer sa snimanja filma na Tribaljskom Jezeru


Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”