Šumbar

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA
Re: Šumbar

Post by Beli 059 » 26 Jun 2014, 05:15

Svaka cast Igore na trudu jer najgore je kad nema griza i covek tek onda ulaze svoj maximum a verujem da si dao sve od sebe,i mislim da nema coveka koji nije imao takvo iskustvo a da se malo ozbiljnije bavi ovim ribolovom..opet kao sto Boris rece ti dani provedeni na vodi su blago ....i naravno jos jedno iskustvo vise za naredne kampanje..

veliki pozdrav i bistro!!! bdr: bdr:

User avatar
tomoZG
ViP
ViP
Posts:681
Joined:12 Jan 2012, 17:44
Location:Croatia-Zagreb

Re: Šumbar

Post by tomoZG » 26 Jun 2014, 06:47

Svaka Čast na trudu,iako zvuči nevjerovatno za jednu takvu vodu.U istom periodu kolega s kojim lovim je od nedjelje na ribolovu ,ja mu se priključujem u srijedu.Situacija identična danima nema nikakvih znakova na vodi,sve do petka naveče kad promjena vremena očito pokreće ribu tada i ja tu noć dobivam dvije ribe ali za vodu na kojoj ja lovim je to normalno da danima nema Griza ali očito je taj period prevrtljivog vremena odigrao svoje na globalnoj razini
Image

User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija

Re: Šumbar

Post by crniigor » 26 Jun 2014, 11:14

Hvala Vam. važno je da sam se ja opustio i napunio baterije. ulovljene ribe meni jako puno znače, ali nisam od onih koji posle takvog ribolova odlaze kući razočarani i ljuti. 50% stvari u ribolovu je stvar sreće, to je moje mišljenje, zato ne treba trošiti energiju i razbijati glavu, samo kažeš "dolazim ja uskoro nazad, da popravim prosek" i rešena stvar
Image Image & Image

User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija

Re: Šumbar

Post by crniigor » 28 Dec 2014, 23:22

Prošao je još jedan ribolov bez upisa. Koleg i ja smo bili 4dana sami na vodi, ali ja nisam uspeo da prevarim vodenu lisicu, bio je tu i tamo po koji kontakt i to je bilo sve. Kolega je imao dva griza od toga jedan realizovan, ljuskavi šaran oko 10kg.
Pre nego što smo došli na jezero, nismo ništa očekivali, pošto znamo da Šumbar nije zimska voda, čim se voda ohladi i temperatura vani pada, riba se povlači i nije više aktivna. Lovili smo na poziciji br. 22. Za mamac sam koristio Masterbih S2B hookbaitse u kombinaciji sa Monster crab pop-upom. Na žalost nije bilo uspeha, ali uvek srećan se vraćam iz ribolova i jedva čekam sledeći.
Do sledećeg čitanja želim vam BISTRO.
p.s.- bar sam se naspavao kao čovek i kući sam došao odmoran, kako psihički tako i fizički.
Image
Image
Image
Image
Image Image & Image

User avatar
reuf1234
Piskaralo
Piskaralo
Posts:70
Joined:10 Jul 2012, 14:42
Location:Ljubljana Slovenija

Re: Šumbar

Post by reuf1234 » 29 Dec 2014, 18:45

svejedno svaka čast :HH . usput javljam, da je danas naš frend Miloš Borojević popravio svoj i Šumbarov rekord ljuskaša na 36,300 kl:: kl:: kl:: kl::
born to fish forced to work

User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija

Re: Šumbar

Post by crniigor » 29 Dec 2014, 19:20

reuf1234 wrote:svejedno svaka čast :HH . usput javljam, da je danas naš frend Miloš Borojević popravio svoj i Šumbarov rekord ljuskaša na 36,300 kl:: kl:: kl:: kl::
Hvala kolega.
Bez ljutnje Reuf, moram malo da te popravim, predivnog sarana je Milos uhvatio juce sa 37,300kg. Cim sam dobio info, da je pao novi hrvatski rekord ljuskasa, odma sam zvao Milosa. Kad sam ga pitao gde je, rekao mi je da se vraca sa Sumbara, odma sam mu cestitao, a on je bio iznenadjen, kako se je ta vest brzo prosirila. Za samo nekoliko sati, znali su mnogi da je je uhvacen ogroman saran, tj. novi Hr rekord ljuskasa.
svaka cast Milose
Image Image & Image

User avatar
reuf1234
Piskaralo
Piskaralo
Posts:70
Joined:10 Jul 2012, 14:42
Location:Ljubljana Slovenija

Re: Šumbar

Post by reuf1234 » 30 Dec 2014, 12:19

Nema panike drugar ;-) Jery se zakucao kad mi je slao poruku a ja samo prepisao. na žalost zbog frke na poslu nisam kontaktirao Miloša, da mu čestitam
born to fish forced to work

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Šumbar

Post by Beli 059 » 30 Dec 2014, 12:23

To je zaista fenomenalno...nama reci koje tu srecu mogu opisati.... [hiphiph[]

User avatar
meterolog
Keder
Keder
Posts:21
Joined:19 Mar 2015, 13:41
Location:Karlovac-karlovačka županija-Hrvatska

Re: Šumbar

Post by meterolog » 22 Mar 2015, 14:44

Draco mi je da lovite na sumbaru. Ali nisam vidio da je neko napisao na kojoj je poziciji uhvacen saran, I na Koji bojlu I na Koji pribor. Ok sada gledam preko mobitela I nemogu viditi te slike. Bojan ako dolazis na sumbar javi se molim te karlovackom meterologu. piv::

User avatar
meterolog
Keder
Keder
Posts:21
Joined:19 Mar 2015, 13:41
Location:Karlovac-karlovačka županija-Hrvatska

Re: Šumbar

Post by meterolog » 22 Mar 2015, 15:40

[URL=https://imageshack.com/i/exgbyLwLj ... .jpg[/img][/url] ŠUMBAR KARLOVAC POZICIJA 4 BRDO PLAĆA

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”