Prvi put na Ontariu

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
rstare
Ribarcina
Ribarcina
Posts:393
Joined:01 Mar 2015, 19:44
Prvi put na Ontariu

Post by rstare » 31 Oct 2016, 16:53

Evo prvi put na Ontario. Odzvao sam se na poziv od Tome da odlovimo jednu zajedničku kampanji na Ontariju.

Image

Došao sam u četvrtak popodne a Tomo već je bio tu i upisao se. mhm::

Image

Informacije koje sam dobio bile su jako neugodne jer riba uopće ne radi nigdje. Loše je bilo na svim jezerima oko Zagreba tako da ufffff šta da radim onda. Stekle su pripreme štapovi, markiranje, šator ali uhvatio me mrak, tako da sam zabacio na pamet i šta bude bude i markiranje ostavio za sutra. A šta je bilo sutra ha naravno ništa. Posjetio nas i čuvar Mišo i kaže da nijedan nije imao ulova. Pa evo i još bolje informacije za nas. Počela je Sava upadati i jezero se punilo do jutra oko pet centimetara, možda je i to pomalo krivo da riba ne jede. Z.: Nije mi ostalo drugo da izmarkiram poziciju nahranim i čekam. I oko 10 u jutro prvi biiiip osmijeh na lice i prvi upis na Ontariu. ihii::

Image

A onda sam prebacio mamce i pomalo nahranio. Pomislio sam možda če se sad nešto okreći i da ce se grizovi nastavljati ali ček u tri popodne jos jedan griz malo jaci nego prvi i malo veća riba izvađena.

Image

I onda isto kao prvi put izvaditi stapove i prebaciti i pomalo nahraniti. Prvu ribu dobio sam na frankfurter liver spice a drugu na tunu u kombinaciji sa popup ananasom 10mm. Sledio je ručak kojeg je sredio majstore Tomo i najeli se do fulllla. [superr]

Image

Noć bila je opet mirna ništa se nije događalo. U jutro kava i promjena mamca. Slijedilo je čekanje na možda još koji griz. Tomo počeo je pakirati stvari da ide kod kuče zbog obaveza a ja kažem ako bude griz do pola tri ostajem do nedjelje, aaaa i evo u jedan popodne posjetio me amur i ostao sam.

Image

Image

Opet bila je u igri tuna i ananas popup. mmbbhh U nedjelju ujutro pakiram stvari i idem prema kući. Šta da kažem bilo je super druženje, malo manje riba ali vratit ću se ponovno da malo popravim statistiku ha…

Image

Bistro…. Robi i Tomo bdr:

User avatar
tomoZG
ViP
ViP
Posts:681
Joined:12 Jan 2012, 17:44
Location:Croatia-Zagreb

Re: Prvi put na Ontariu

Post by tomoZG » 31 Oct 2016, 19:16

Popraviti ćemo sljedeći put,bez brige.I ja sam malo razočaran ali,vidio si i sam situaciju oko nas na jezeru tako da smo bili još i dobri.Al eto,bar smo se lijepo podružili,a sljedeći put revanš...
Image

User avatar
rstare
Ribarcina
Ribarcina
Posts:393
Joined:01 Mar 2015, 19:44

Re: Prvi put na Ontariu

Post by rstare » 31 Oct 2016, 20:45

tomoZG wrote:Popraviti ćemo sljedeći put,bez brige.I ja sam malo razočaran ali,vidio si i sam situaciju oko nas na jezeru tako da smo bili još i dobri.Al eto,bar smo se lijepo podružili,a sljedeći put revanš...
Tako je Tomo, dogovoreno...

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Prvi put na Ontariu

Post by čipo » 01 Nov 2016, 06:17

ha ništa čekati popravani...,ali opet čestitke jer ipak je svuda dosta loše...

rio
Ribarcina
Ribarcina
Posts:322
Joined:12 Jan 2012, 19:31

Re: Prvi put na Ontariu

Post by rio » 01 Nov 2016, 15:14

Bravo dečki, svaka riba je uspijeh, kažu da zbog ovih potresa u Italiji riba nigfje u regiji nije primala a i mi na Triblju smo to osjetili...

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Prvi put na Ontariu

Post by Masterbih » 01 Nov 2016, 18:09

Nigdje nije kako treba, nesto je dobro prelomilo..
U svakom slucaju, upisi su tu i kad "nece"!
Bistro!

[hiphiph[]

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA

Re: Prvi put na Ontariu

Post by Beli 059 » 03 Nov 2016, 09:50

Da bas tako ..revans ce uslediti svakako ..svaka cast na istrajnosti i naravno uhvacenim ribama pri takvim okolnostima....

Jedan moj dragi prijatelj, sarandzija i novinar sa nasih prostora ..inace jedan od pokretaca pokreta C&R u Srbiji je kazao jednom prilikom "Uradio sam sve sto je do mene i onoliko koliko znam...ali jednostavno protiv prirode i Boga se nemoze".

P.S"Sinisa Milenkovic"

bdr:

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”