Hesova 5 X 10+

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 5 X 10+

Post by čipo » 04 Jul 2017, 23:23

Image





Kako Žana raste tako i ona i Nina sve više vremena provode samnom na vodi,šta mi je posebno drago zbog obje.
I taj dan su poslije posla i vrtića došle na grabu,ali su malo zakasnile jer sam se uspio upisati sa predivnim amurom.





Image





Image





Noo kako je bilo...

Odavno na hesovoj znamo da se riba zadnjih godinu dvije nekako miče od spodiranja i bolje prima na hranilištima koja radimo samo kobrama ili pračkama i toga se manje više držimo...,aaaliiiiiii...
Kako mi je ostalo spod materijala od Bročica,partikla mješanog sa peletama i prelivenog kojekavim Masterbih preljevima pokušavam to iskoristiti i kod nas,ali služim se malo drugačijom metodom,ne želim spodirati već partikl bacam sa rukom na hranilište koje mi se nalazi nasuprot mene uza drugu obalu i to na jedan spot,a na ostala dva ipak ulazim samo boilom kao i uvijek.
Naime iskoristio sam svoju ljenost i stao na jedinicu gdje mogu fino otići preko i iz ruke nahraniti poziciju,a ne da spodiram i lupam.

Došavši k meni cure se love hlada jer je paklenski vruće, i ja s njima...samo to nije predugo trajalo jer sam opet imao griz i počinje dril,a Žana je već na podmetaču ihii::





Image





Image





Image





Masiva... ura::





Image





Image





Image





Pred večer ponavljam hranjenje,što partiklom što boilama,ovako to izgleda... .:)





Image





Moji polako odlaze doma na spavanje,a meni ništa ne preostaje no krvet i vreča jer su sunce i vručina uz prethodnu noćnu ubile boga u meni i vrlo brzo sam zaspao...,ali je to potrajalo svega do nekakvih pola dvanaest,a tada imam siloviti griz i neobično ponašanje za amura...odmah sam pomislio...konačno i jedan šaran!!
Nooooo...ništa od šarana!!
Kada sam ugledao tijelo somine...iznenadio sam se,aliii ne previše jer je isto došao kao i prethodna dva amura hm:: na Masterbihovu Spicy Tunu.





Image





U trbuhu napipavam same boile,mislim da ih je usisao više od pola kilograma...
Ništa,idemo dalje,prefilavanje i zabacivanje pa u vreču,oopeett... krezi:: .
Eeeeeee ovaj je put to potrajalo do nemalo četiri sata ujutro kada me opet budi signalizator...letim iz kreveta,podižem štap,ali ovaj puta štap na kojem je bila Masterova boila Pacific Salmon,znači ne na onom hranilištu,hajde dobro mislim si...ako su tamo somovi,nisu ovdje buh:: .





Image





Image





Ribe su stvarno predivne!!
Deeeebeeeleee i zdrave.
Više se ništa nije dogaađalo i eto ubrzo mojih cura sa burecima za sve ura::
Doručkujemo i planirali smo ostati duže,aliiiiii sunce nemilosrdno prži i odlučujemo se za hrabri uzmak i bijeg doma.
Kupimo stvari na hrpu i samo su štapovi još u vodi.
Sa Žanom idem na parking po auto,kada smo taman došli do auta čujem dva tri bipa,a onda i pištanje...gledam kako se Nina sjužila do štapa i u sekundi drila ribu jaoo:
Žana i ja se vračamo,a Nina polako sve odrađuje...





Image





Image





Slijedi slikanje...već jaaakooo dugo Nina nema sliku sa ulovljenom ribom...računali smo negdje prije trudnoće šta znači cirka 3,5 godine [hiphiph[]





Image





Aaaaaaaa ondaaa i kuupanjaaaccccccc!!!!! buh:: muahaha:





Image





Baj,baj lijepa ribo i dođi nam opet...





Image





I šta sada reći,biti pametan...ili ne znam ni sam šta...
Uglavnom...ulovili smo pet riba i to četiri na hranilištu sa partiklom i...svim ostalim,a samo jednu ribu na hranilištu gdje je hranjeno samo sa boilom šta je jako čudno za Hesovu,dalje...sve ribe su došle na Masterbihove boile i to četiri ribe na Tunu,a jedna na Lososa...i to četiri amura na čiste fiš mixeve i mirise...
Ribe su baš napucane do bola,debele i zdrave,ali ipak boilama nisu odolile. .:)
I šta još...stvarno sam uživao u ovom ribolovu i zato šta su lovljene lijepe ribe i to ipak 5 komada šta je za Hesovu stvarno respektabilno i zato šta sam proveo ugodno vrijeme sa svojima i to u prirodi i...
To je to!!
Dušebrižnici uživajte,a svim ljudima dobre volje lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

P.S. zadnja je ipaaaakkk bila nešto jako malo ispod 10 kg .:)

Plut
Guru
Guru
Posts:891
Joined:12 Jan 2012, 17:21
Location:Sisak

Re: Hesova 5 X 10+

Post by Plut » 07 Jul 2017, 09:19

Svaka čast legendo :Dtt

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Hesova 5 X 10+

Post by čipo » 07 Jul 2017, 12:15

Hvala Zvone! Mislim da si ti kompetentan za ocijeniti :.D

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”