Hesova 18.-19.8.17.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 18.-19.8.17.

Post by čipo » 22 Aug 2017, 01:21

Druženje,dva dana posla i opet na Hesovu... .:) .
Dolazim nešto prije podne na grabu i dok sam sve zabacio,prihranio i eto već je prošao jedan sat poslije podne...
Ovaj puta hranim i lovim sa Masterbihovim Pacific Salmonom i perfektnom Spicy Tunom jaoo: pošto je Nina sfrkala koju kilu uz moju pomoć bdr: .
I opet mi se dešava što i prije neki dan dok smo se družili na grabi...opet imam griz i opet pokušavam snimiti dril,ali ovaj puta ne uspijevam ništa,niti snimiti dril,a niti uloviti amura...ne amura več amurčinu kojega sam vidio i bio mi je kojih metar od podmetača,aaaliii...opet otkvačivanje... ::oo .
Ovo je prelilo čašu i lovim se posla...navezujem dva sistema i mijenjam ih na dva štapa gdje sam imao manje udice...oni koji me znaju ,znaju koliki je to napor bio za mene... muahaha: .






Image






Nooo dobro...ubrzo dolaze moji sa klopom i hvatamo se posla... .:)






Image






Nismo pravo završili niti ručak kada imam sramežljiv griz...,aliii riba mi preko ulazi u lopoč...povuci potegni i već me hvata panika da ću ostati i bez ove ribe...aliii konačno ribu dobijam van i pod noge gdje me Nina fotka bdr: .






Image






Image






Image






Image







Image







Poljubac za sreču i ponovno viđenje...






Image






Dva griza,dvije ribe...amur pa šaran..nekako mi je to vrlo poznato od nema dugo...,nadam se da ne će završiti kao tada jer mi je to bilo tada sve do drugog dana...nooo dobro..idemo dalje...malo nakobram prebacim i igranje sa Ninom...neee...sa Žanooommm .:) .
I pomalo prođe dan...moji odoše doma na spavanje,a meni ostaje prebacivanje i prihrana...naravnooo samo kobra...

Mrak je već dobrano pao i već sam skoro pa i zaspao kada dolazi kum sa hladnom bambučom i polako dok se osvježavamo bip...bip!!
Skakanje i podizanje štapa i polako unazad...imam ribu!
Ooooo i konačno ljuska...nakon duuugoo vremena...nije velika,aaaaaaalii veeselii!!






Image






Image






Kum odlazi,a ja se brže bolje lovim krevetaaaaaa...zzzzzzzzzzzzzz...,aaaaliiii!!
Već oko pola dva opet imam griz i lovim još jednog šarana...veselju nema kraja!!






Image






Brže bolje opet prebacivanje i bris u krevet....zzzzzzzzzzz...,aaaaaliiiiiii!!
Oko tri sata me opet budi bip...bip!! Alii ovaj puta amur...dugačka predivna riba...






Image






zabacujem tek toliko da zabacim jer sam krepan...uvlačim se u krevet i spavanjac...ujutro se budim...samo pogledam vodu i...okrenem se na drugu stranu... buh:: .
Tek poslije osam sam išao prebaciti i malo nakobrati.
Ubrzo dolaze i moji sa jutarnjim burekom bdr: .
Iiiiii opet nismo ni pojeli,a imam griz...ovaj puta nemam sreče jer se riba otkvači još dok sam je pokušavao odljepiti od lopoča sa prečke strane...
Noo nema veze...nije mi previše žao...,ali se Žana ufurala i već je vukla podmetač p:: .
Vrijeme prolazi...stvari sušim i govorim kako još ipak treba jedna riba...i Žana se slaže... bdr: .
I kao da nas je čuo signalizator zapiska...bip,bippp...
Skakanje,podizanje štapa...odljepljivanje i borba pod nogama...
A onda Žana sva sretna pomaže! ura::






Image






Image






Spicy Tuna + Banana ura::






Image






Slikamo se,a ona ljubi šarana,hjooojjjj!!!!!
A meni srce punoo!!!! :HH






Image






I jedna za kraj!






Image






Šta uopće reći...Kada Hesova ovako izdašno nagradi...onda je to to!!
Svatko tko zna Hesovu imalo bolje...potpisati će za jednu ribu...,a mene je ovaj puta nagradila sa četiri predivna šarana,jednim amurom,jednim kojega sam izgubio poradi sebe i jedne ribe kojoj nisam ništa bio kriv hihi:: .
Nooooo...sedam riba...to je već stvarno pomalo fantastika jaoo: .
Dušebrižnici uživajte,a svim ljudima dobre volje lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Hesova 18.-19.8.17.

Post by Masterbih » 23 Aug 2017, 13:19

Krasni ulovi. Cipo to je zato sto imas malog pomocnika na podmetacu ura::

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Hesova 18.-19.8.17.

Post by čipo » 25 Aug 2017, 22:23

Hvala..., slabo se vidi,ali u ruci drži i fotić da može odmah slikati buh::

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”