Tribaljsko jezero

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

User avatar
Beli 059
Filozof
Filozof
Posts:2152
Joined:13 Jan 2012, 23:10
Location:Valjevo,SERBIA
Re: Tribaljsko jezero

Post by Beli 059 » 09 Jul 2014, 17:44

Po meni to je najlepsa i najbolja stvar za decu da pored svojih roditelja dele iskustva ,draz i naravno uspeh i ushicenje koje jedan takav ribolov na Triblju nudi ...zaista jako lepa i bogata kampanja ..kako ulovima tako i decijim osmesima.

Bravo frendui za tebe i za naslednike!!

User avatar
GRGA RI
ViP
ViP
Posts:565
Joined:12 Jan 2012, 20:33
Location:HR RIJEKA

Re: Tribaljsko jezero

Post by GRGA RI » 09 Jul 2014, 22:26

Hvala Beli frende.
Ovaj puta su se malo više zapalili za ribolov, barem stariji bećar.
Već bi on dozvolu, pa na takmičenje... [ajajaj] buh::


Igore... slažem se sa tobom. Antiseptik je obavezan, ali nema on puno koristi ako se ljudi iživljavaju na ribi.
Teško je takve uhvatiti na djelu... a opet svi vidimo da vraćaju ribu... hm::

User avatar
crniigor
Ribarcina
Ribarcina
Posts:359
Joined:12 Jan 2012, 16:56
Location:Postojna, Slovenija

Re: Tribaljsko jezero

Post by crniigor » 09 Jul 2014, 23:02

GRGA RI wrote: Igore... slažem se sa tobom. Antiseptik je obavezan, ali nema on puno koristi ako se ljudi iživljavaju na ribi.
Teško je takve uhvatiti na djelu... a opet svi vidimo da vraćaju ribu... hm::
Grga, pomaze antiseptik, ali ga treba koristiti. On sprecava infekcije i da se rana zagnoji, ali nije dovoljno samo naspricati ranu, treba utrljati antiseptik U RANU, a to malo ko radi.

P.s.- super je to sto vidite da vracaju ribu, ali sledeci put malo obratite paznju i na drilanje, jer kao clan drustva imate pravo da ih upozorite da ne forsiraju i unakazuju ribu .
Image Image & Image

umago
Pocetnik
Pocetnik
Posts:1
Joined:22 Jul 2014, 21:05

Re: AW: Tribaljsko jezero

Post by umago » 02 Aug 2014, 18:33

01.08.2014
Attachments
uploadfromtaptalk1407004381135.jpg
uploadfromtaptalk1407004381135.jpg (48.36KiB)Viewed 10724 times
uploadfromtaptalk1407004363745.jpg
uploadfromtaptalk1407004363745.jpg (45.38KiB)Viewed 10724 times
uploadfromtaptalk1407004322354.jpg
uploadfromtaptalk1407004322354.jpg (51.97KiB)Viewed 10724 times

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Tribaljsko jezero

Post by Masterbih » 02 Aug 2014, 18:46

Bistro piv::

User avatar
GRGA RI
ViP
ViP
Posts:565
Joined:12 Jan 2012, 20:33
Location:HR RIJEKA

Re: Tribaljsko jezero

Post by GRGA RI » 12 Aug 2014, 21:55

Pozdrav ekipa!
Imali smo super dogovor za pecaniju. Riba ove sezone luduje na brani kod ispusta, ali odlučili smo se za poziciju "preko" gdje je debela hladovina.
Ne znam ko može par dana izdržati na toj vrućini na brani, to je jednako samoubistvu! Z.:
Ali, hladovina, dobra ekipa, hladni gemišt... e to je pecanija! A riba... ma bit će ribe... kontali smo.
Tako je i bilo. Krenulo je dobro...

Image

Image

A onda nas je stiglo ono po čemu je Tribalj dobro poznat. Dvije strelice bure, tek toliko da nije lovit

Image

Hranilišta su prošlost, zabaciti je nemoguće, a mi ludi ko šibe!
Što sad? Dogovor je pakiranje pa u kućicu kod Mikija na kavu.
Rio je čak mislio poletiti... [hiphiph[]

Image

Tri šatora, nas četvorica. Morali smo sklapati jedan po jedan. Trojica drže šipke od šatora, dok četvrti vadi klinove. Strašno!
Došli smo kod kućice, popili kavicu i odlučili da ćemo tu i loviti, jer je na toj strani jezera ipak mala zavjetrina.
Ali, još uvijek previše puše za neku raketu ili kobru. Bacamo indijance, i piknemo tu i tamo pokoju ribu.
Bura je udarala oko 30-tak sati, a nakon nje radimo hranilišta i napokon lovimo.

Image

Rio lovi Katu! Super ju je opet vidjeti, ali je daleko od 20 kg. Ne znam točno, 16-17? Rio će nam to bolje reći u svom osvrtu na ove ulove.

Image

Image

Ponekad je ulov iznenađenje ohh:

Image

Image

Jedna od nekoliko osamnajstica...

Image

Publika je na toj poziciji uvijek u velikom broju. c:c
Na kraju pljesak i naklon. [superr]

Image

Onda Rio ima dupli run! Svaka čast... ide ga...

Image

Čak se i Dok lovi saka. Došao nam je malo u goste.

Image

Rio je svoga usačio pa pomaže meni.

Image

Image

A onda dernek! [hiphiph[]

Image

Image

Image

Skompao se sa nekim klincima koji su ludi za šaranima. Dao im je malo i drilat, pa je red da se i slikaju zajedno.

Image

A onda ipak malo sam... ::]

Image

Ja imam još dvije ribe u završnici...

Image

Image

Na kraju zadovoljni idemo doma. Rio je imao više debele ribe, on će vam reći koliko i šta.
Bacili smo svaki oko 5-6 kg boila koje smo sami smućkali za prihranu, a riba je (bar meni) većinom uzimala Masterbih Mulberry.
Rio je svoje prelio sa Masterbih Liver aditivom, što riba jako voli na Triblju.
Pozdrav svima!

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Tribaljsko jezero

Post by čipo » 12 Aug 2014, 22:31

Bravo dečki [superr]

User avatar
GogoRush
Guru
Guru
Posts:804
Joined:15 Jan 2012, 19:05
Location:Zagreb, HR

Re: Tribaljsko jezero

Post by GogoRush » 13 Aug 2014, 05:06

Kako vidim poslije oluje dolazi lijep ribolov. Bravo dečki !!! [superr] :Dtt

rio
Ribarcina
Ribarcina
Posts:322
Joined:12 Jan 2012, 19:31

Re: Tribaljsko jezero

Post by rio » 13 Aug 2014, 13:16

Pozdrav svima, evo da i ja dam svoj osvrt na ovu zadnju kampanjicu. Ova godina nam dobro krenula, lovili u drugom i trećem mjesecu ko ludi. Jedva čekali proljeće i lijepo vrijeme ali ga baš i nismo dočekali jer ovakve promjene vremena ja u svom životu još nisam doživio, s obzirom na to riba je solidno i primala. Mi se nikako posložiti i napraviti kampanju kako smo inače navikli. Kad Grga može ja nemogu i obratno i konačno sad se posložilo sve, stiže nam i prijatelj Brane napaljeni odlazimo na drugu stranu jezera da budemo na miru jer na brani je ko na korzu, ali nakon jednog dana diže se ta luda bura i kako je izgleda meni u zadnje vrijeme suđeno stajemo pred kućicu na brani. Njih dvojica vrlo brzo i tamo počinju dobro loviti dok moji štapovi koda su u bunaru. Brane sljedeći dan ipak odlučuje ići doma jer se bura još nije do kraja stišala. Tada se i meni otvara i to odmah sa Katom 17,5 kg. Mislim si vjerovatno će mi to biti naj riba kampanje a onda u sljedeća tri sata dobivam dvije 18+ i jednog ljuskaša od 9,8 koji mi je pružio nezaboravnu avanturu koja je trajala punih 25 minuta. Drugi dan pada još jedna 17 tica i za kraj 18,2 kg. Uz tri otpadanja na kraju sam prezadovoljan jer još nikada u 24 sata nisam imao toliko velikih riba. Sada se već spremamo za predstojeće testiranje pa se nadam da će nam se ovaj puta sve poklopiti kako treba, bistro i do skorih postova... :HH

User avatar
tomoZG
ViP
ViP
Posts:681
Joined:12 Jan 2012, 17:44
Location:Croatia-Zagreb

Re: Tribaljsko jezero

Post by tomoZG » 13 Aug 2014, 17:39

Koji Carevi,svaka čast...!!!
Image

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”