štap za šarana

Sve o štapovima i rolnama..

Moderator:Masterbih

Post Reply
ribolovac16
Pocetnik
Pocetnik
Posts:8
Joined:26 Sep 2012, 00:54
Location:Zagreb
štap za šarana

Post by ribolovac16 » 26 Sep 2012, 01:34

eto kao i za rolu tražim savjet i za štapove.
mislio sam uzet Cormoran Pro Carp AKX - trodijelni
moze naravno i tu preporuka al da su trodjelni 3,6m (3 ili 3,5lb) do 50€ (dvodjelni ne dolaze u obzir radi transporta)
pa ako netko ima iskustva s ovim štapom bi bih mu zahvalan da ga podjeli samnom i ostalima F::
There's three ways to do things, the right way, the wrong way and the way that I do it.

User avatar
borac
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:12 Jan 2012, 17:34
Location:Hrvatska- Međimurje

Re: štap za šarana

Post by borac » 26 Sep 2012, 05:31

Prijatelj je imao te štapove samo dvodjelne i super su se pokazali za te nofce.

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: štap za šarana

Post by Limar » 26 Sep 2012, 09:00

Neznam za trodelni al znam da je dvodelni ekstra 2::u
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: štap za šarana

Post by Masterbih » 26 Sep 2012, 10:18

Dvodijelni su super stapovi AKX, a za trodijelne ti nemogu bas puno reci jer nisam probao..
Ma mora da valja i to krezi::

User avatar
slobodan.vukadinovic
Ribarcina
Ribarcina
Posts:469
Joined:12 Jan 2012, 21:33
Location:Sivac

Re: štap za šarana

Post by slobodan.vukadinovic » 26 Sep 2012, 16:59

Ako imas problem sa transportom, moj savet ti je da pre uzmes dobre teleskopske stapove nego trodelne. Moj kolega ih je imao i jedva je cekao da nadje nekog da ih "uvali". Jako su komplikovani za pakovanje. Jeste da primamljivo zvuci transportna duzina ali Ja ih nikada ne bih uzeo. Di:: Kolega trazio si iskreno misljenje... bdr:

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina

Re: štap za šarana

Post by Andjelko » 26 Sep 2012, 17:57

imas damove teleskope 3lb i vjeruj da se neces pokajat a sastavis ih i malo prostora zauzmu

ribolovac16
Pocetnik
Pocetnik
Posts:8
Joined:26 Sep 2012, 00:54
Location:Zagreb

Re: štap za šarana

Post by ribolovac16 » 26 Sep 2012, 21:15

trazio sam misljenje i hvala svima na odgovorima bravo: F::

posjedujem 3 dam-ova teleskopa koje sam dobio na poklon i iskreno zadovoljan sam s njima. samo sto ih je vec lagano vrijeme sustiglo i vodilice na dva štapa su vec dosta klimave pa sam razmišljao da ih zamjenim. danas svi pecaju na te "dvodjelne - trodjelne" štapove pa sam mislio nesto takvo uzet.
razmisljao sam i o sastavljnju tog trodjelnog štapa i iskreno radije bi teleskopa.... ali...
nikad nisam posjedovao niti pecao na te "šaranske" štapove i nije me bas oduševljavala ideja o kupnji istih(skupo mi bilo - i sad je) dok prosli vikend nisam zabacio jednog dvodjelnog i tad sam vidio kako to letiiii ohh: (nisam neki bacač inače al mi ni netreba jer pecam do 70m) bez neke velike muke pri izbačaju kl::
moji teleskopi imaju kratku dršku ispod role i veličina im je 3m i jednostavno treba puno veća sila da se to zabaci...

pa ako znate neki teleskop koji ima dužu dršku (kao na tim dvodjelim i trodjelnim) molio bih da mi sugerirate neki.(neznam kako se uopće kreću cijene tih teleskopa)
PS nije bitno da li su 3,6 ili 3,9m ali da imaju 3 ili 3,5lb
There's three ways to do things, the right way, the wrong way and the way that I do it.

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: štap za šarana

Post by Masterbih » 26 Sep 2012, 22:02

Evo malo sam procackao i pronasao nesto jeftinije:


DAM Spezi Composite Tele Carp
2,75lb
3,60m
Cijena za nov oko 30EUR
Image


ili bolja varijanta, ali i malo skuplja:

YAD Greenville Tele Carp
3,00lb
3,60m
Cijena za nov oko 50EUR
Image

ribolovac16
Pocetnik
Pocetnik
Posts:8
Joined:26 Sep 2012, 00:54
Location:Zagreb

Re: štap za šarana

Post by ribolovac16 » 27 Sep 2012, 06:11

hvala za ova dva štapa. damov cu ic pogledat sutra(ako ga uopće imaju u trgovini) jer danas idem u neke dve druge trgovine vidjet sto ima.
a za ovaj drugi iskreno nisam nikad cuo... koliko sam shvatio to je njemačka marka? di tog ima za nabavit u RH?
There's three ways to do things, the right way, the wrong way and the way that I do it.

ribolovac16
Pocetnik
Pocetnik
Posts:8
Joined:26 Sep 2012, 00:54
Location:Zagreb

Re: štap za šarana

Post by ribolovac16 » 27 Sep 2012, 15:44

danas bio do interlanda u vg jer sam nasao na njihovoj stranici robinsona Tritium Carp Max 390 cm, 3,5 lbs i Tritium Carp Max 360 cm, 3,25 lbs
nažalost niti jednog nemaju u ducanu a ja umjesto da nazovem i pitam radim kilometre bezveze Z.: ...dobro uzeo sam par sitnica muahaha:

vidio sam da ce sad nekoliko ducana imat jesenske popuste pa cu sacekat tih 20ak dana. do tad cu probat nac štap koji mi se svidja pa kad bude akcija trk po njega hihi::
There's three ways to do things, the right way, the wrong way and the way that I do it.

Post Reply

Return to “Štapovi i rolne”