R.I.P Gogo Rush

Sva obaviještenja i važne informacije za korisnike Masterbih foruma. (Procitaj obavezno)

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:
R.I.P Gogo Rush

Post by Masterbih » 15 Apr 2019, 17:41

Image

Kolegama ribolovcima javljamo tužnu vijest da je preminuo Gordan Rašović (Gogo Rush) zaljubljenik u ribolov i član našeg testerskog tima.
Gogo Rush je preminuo u 67-oj godini života nakon duge i teške bolesti.
S tugom u srcu se opraštamo od našeg dobrog i velikog prijatelja - kolege po štapu.
Vječna mu slava i hvala, počivao u miru Božjem!


Image

Gogo Rush je bio član ŠRD Šaran Zaprešić čak od 1976. godine, a kako mi je govorio šaranolov mu je bio nešto najljepše što mu se moglo dogoditi u životu.
Neki dan sam pisao članak za ribolovačke novine "Ribolovac" i tom prilikom sam baš spomenuo našeg Gogo Rush koji je kumovao našoj aromi "Flamenco".
U tom članku sam ga posebice pozdravio i imao namjeru da ga iznenadim, ali neznam da li je uspio da pročita novi broj ribolovačkih novina koje je obožavao čitati.
Njegovim odlaskom nastala je trajna praznina, tuga za dobrim, staloženim i racionalnim čovjekom.
Veliki dio svog života je posvetio ribolovu i proučavanju ishrane kod riba, a svojim djelima i radovima obogatio našu riznicu iznimno vrijednih podataka po pitanju mamaca.
Mi smo ovdje prije svega izgubili dobrog prijatelja, a onda i našeg testera.
Postoji nešto što nikada neće nestati, a to je ponos i sjećanje na tebe Gogo Rush!
Nikada te nećemo zaboraviti, a posebice ti hvala što si uvijek vjerovao u nas.
Počivaj u miru prijatelju!

Dopustite mi i da obitelji izrazim iskrenu sućut povodom vašeg gubitka.
Bila je čast poznavati Gordana Rašović te biti dio njegovog života.
Posebice se zahvaljujem kćeri po imenu V. Pavelić koja nam je javila ovu tužnu vijest.
S' poštovanjem
Boris Ostojic

Ispraćaj dragog pokojnika bit će u srijedu 17.04.2019. godine u 12:50 sati u krematoriju na Mirogoju.
Sveta misa zadušnica služit će se istoga dana u 18:00 sati u crkvi sv. Barbare, Gornje Vrapče.

User avatar
admin
Site Admin
Site Admin
Posts:504
Joined:02 Dec 2011, 16:27

Re: R.I.P Gogo Rush

Post by admin » 15 Apr 2019, 18:30

Iznimno tuzna vijest u svezi Gogorush. Pocivaj u miru!

Post Reply

Return to “Važna obaviještenja”