Postovanje i pozdrav!

Ovaj je dio foruma namijenjen novim članovima. Molimo vas da nam se predstavite..

Moderator:Masterbih

Post Reply
hary
Keder
Keder
Posts:22
Joined:19 Jan 2015, 12:55
Postovanje i pozdrav!

Post by hary » 22 Jan 2015, 14:17

Zovu me Hary i imam 36 god. i dolazim iz Vukovara.Ribolovom se bavim kako kaze nas narod od malih nogu.Ali tek u zadnjih par god.sam dozivio pravo zakucavanje,grdosije i nespavanje [ajajaj] pa sam se i ja bacio u saranski ribolov i to me zanima.Kazu mi najteze si izabrao!Mozda i jesam ali sam izabrao!Pecam na dunavu i na (kako ja to volim reci barama)jezerima.Ali kako god nisam upecao sarana tezeg od 4kg!Znam smesno vam je ali me to cini "friskim" sarandzijom(ili baksuzom).Uglavnom sam pecao na kukuruz i imao odlicne rezultate sa amurom!Ali sam pre dve god.uzimao boile od kolege koji se bavi saranijom. Videcemo..
Pozdrav svima!

User avatar
GogoRush
Guru
Guru
Posts:804
Joined:15 Jan 2012, 19:05
Location:Zagreb, HR

Re: Postovanje i pozdrav!

Post by GogoRush » 22 Jan 2015, 18:29

Dobro došao na forum :HH

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Postovanje i pozdrav!

Post by Masterbih » 22 Jan 2015, 20:42

Dobro nam dosao!
piv::

hary
Keder
Keder
Posts:22
Joined:19 Jan 2015, 12:55

Re: Postovanje i pozdrav!

Post by hary » 23 Jan 2015, 09:37

Bolje vas nasao :)
uffffffff,a ja samo citam i citam,muku mucim dok ne naucim,bojim se da se ne izgubim u ovom svemu kako-sta!Citam vase postove i mislim da su puuuuuno iskreniji i ispravniji od raznih foruma koje sam citao i nisam pisao ni na jednom zbog kojekakvih prepirki,pametovanja itd.Ne zelim nikog da vredjam vec da nesto naucim,a mislim da je ovo jedan od ispravnijih foruma i ljudi na njemu!
evo jedno pitanje,ili vise?
ove komponente:mussel meal,glm,spirulina,protein mix,i kril meal mogu ici zajedno(naravno u preporucenim dozama)?
I dali bi u to sve bilo pogresno ubaciti "domace" komponente:konoplja,hrana za ptice,sojino brasno,griz,palenta,kuk.brasno,riblje brasno(sardina recimo)?
Pitam za ove komponente zbog ustede i kolicine ali i da bude solidan mamac,bistro!

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Postovanje i pozdrav!

Post by Masterbih » 23 Jan 2015, 11:47

Hary hvala na komplimentima, a trudimo se da forum odrzimom zdravim.
Na skoro svako pitanje ces dobiti odgovore ako se da odgovoriti, ali idi u odgovarajucu kategoriju na forumu.
Npr. ovo tvoje novo pitanje postavis u dijelu foruma koji se tice boila, evo link: viewforum.php?f=15" onclick="window.open(this.href);return false;
Sve ovo je radi bolje preglednosti.

Bistrooo :.D

User avatar
Dane
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:15 Jan 2012, 23:00
Location:Šabac

Re: Postovanje i pozdrav!

Post by Dane » 28 Jan 2015, 21:23

Dobro dosao bdr:
Image

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: Postovanje i pozdrav!

Post by holcer » 08 Feb 2015, 11:27

wel:.. wel:..
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

Post Reply

Return to “Predstavljanje novih članova foruma”