Kolege BISTRO !

Ovaj je dio foruma namijenjen novim članovima. Molimo vas da nam se predstavite..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
Karlitto
Pocetnik
Pocetnik
Posts:4
Joined:10 May 2012, 23:27
Location:Srbija, Leskovac
Contact:
Kolege BISTRO !

Post by Karlitto » 11 May 2012, 00:49

Ja sam Nikola Jovanović iz Leskovca (Srbija). Na pecanje odlazim od svoje 13. godine, znači punih 20, ali poslednjih godinu-dve intenzivnije, profesionalnije i više no ikad. Ribolov volim u suštini, pa tako nemam neku omiljenu disciplinu, nego u zavisnosti od okolnosti i raspoloženja upražnjavam određenu tehniku. Ako već moram da kažem malo draža tehnika od ostalih mi je "plovkarenje" bele ribe na Južnoj Moravi. Međutim, to nikako ne znači da ne volim varaličarenje štuke, bucova, klena, smuđa ili soma.
O dubinskoj tehnici, i užitku koje samo priroda može da pruži, dok se čeka na "pravi udarac" šarana ili soma i adrenalinu koji se potom sjuri kroz vene ne treba mnogo trošiti reči, kao ni o osećaju dok posmatramo razigranu balerinu na rubu tršćaka, ispred vrata, kroz koja prolazi štuka bez kucanja.

S obzirom da se bavim i informacionim tehnologijama i vebdizajnom kao mojim osnovnim poslom od koga živim, moju ljubav prema ribolovu i ljubav koju ribolov nesebično vraća, pokušavam da krunišem pravljenjem sveobuhvatnog Ribolovačkog Portala, gde želim da prenesem sva svoja iskustva, ali i da pružim priliku svima koji vole ribolov i sa njim žive, da svoja iskustva podele na FORUMU koji je sastavni i neodvojivi deo svakog ozbiljnog portala danas, pa tako i Ribolovačkog Portala Srbije.

No, to je još u procesu stvaranja, za to ima vremena, i o tome ću možda u nekoj odvojenoj temi specijalno otvorenoj u te svrhe, a meni je drago da sam ovde, da i ovde prikupim potrebno znanje i iskstvo, između ostalog, da i nešto naučim, među prijateljima, ljudima koji vole ribolov, ali i među profesionalcima u ovom sportu od kojih se uvek može mnogo toga naučiti.

Na prvom mestu tu mislim na mog prijatelja sa NET-a :tl::, Borisa Ostojića, koga nisam lično imao prilike upoznati iako je jednom bio na par stotina metara od moje kuće u Leskovcu.
Ali biće dana Borise, zar ne? bdr:
piv::

Pošto zbog, još uvek, mutnih reka sa visokim vodostajem, ribolov u njima nije moguć, kao i zbog trenutnog lovostaja koji važi za većinu bele ribe, ja ovih dana odlazim do bara i manjih prirodnih jezera u okolini Leskovca na pecanje štuke. Evo mog poslednjeg ulova od pre 5 dana.

Image

User avatar
Dane
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:15 Jan 2012, 23:00
Location:Šabac

Re: Kolege BISTRO !

Post by Dane » 11 May 2012, 07:14

Dobro nam došao :HH
Image

User avatar
DOX
ViP
ViP
Posts:670
Joined:09 Dec 2011, 23:26
Location:Teslic BiH(RS)

Re: Kolege BISTRO !

Post by DOX » 11 May 2012, 08:47

Dobro dosao i zelim ti uspjesnu 2012 sezonu piv::
Bboy OR DIE !!!

User avatar
Fly and Carp Fishing
Ribarcina
Ribarcina
Posts:381
Joined:12 Jan 2012, 23:16
Location:Sarajevo, BiH

Re: Kolege BISTRO !

Post by Fly and Carp Fishing » 11 May 2012, 11:14

Dobro nam dosao... :HH :HH
Image

Dođe ponekad vrijeme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ivo Andrić

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Kolege BISTRO !

Post by Masterbih » 11 May 2012, 14:38

Pozdrav Nikola i dobro nam dosao piv::

P.S. Bice prilike drugi puta da se vidimo :.D

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: Kolege BISTRO !

Post by holcer » 11 May 2012, 20:46

dobro nam dosao... :Dtt
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

Sanadac5
Guru
Guru
Posts:813
Joined:12 Jan 2012, 19:43

Re: Kolege BISTRO !

Post by Sanadac5 » 11 May 2012, 21:31

Pozdrav :Dtt dobro dosao piv::

User avatar
GogoRush
Guru
Guru
Posts:804
Joined:15 Jan 2012, 19:05
Location:Zagreb, HR

Re: Kolege BISTRO !

Post by GogoRush » 13 May 2012, 12:34

Dobro došao :HH

User avatar
dedoš
ViP
ViP
Posts:627
Joined:12 Jan 2012, 17:11
Location:Hrvatska, Slavonija

Re: Kolege BISTRO !

Post by dedoš » 13 May 2012, 17:18

Pozdrav Nikola,
uživaj u našem društvu.

:HH
Bog je svakom po rođenju odredio broj dana koliko će živjeti, u to jedino ne ulaze dani provedeni u ribolovu.

Post Reply

Return to “Predstavljanje novih članova foruma”