Page 1 of 4
da li volite da jedete ribu
Posted: 20 Jan 2012, 09:45
by ivek
cini mi se da je ovo tema koja je malo ostavljena po strani.da ne budem pogresno shvacen naravno da i meni kao i vecini ribolovaca najvece zadovoljstvo predstavlja sami cin borbe i na kraju pobjeda nad lukavim protivnikom,pa i sam boravak u prirodnom ambijentu je neprocjenjiv.Ali da budem iskren isto tako mi prija i onaj dio kad dodjem kuci i obradujem klince kad vide ribicu koju je tata ulovio.boravkom na ovom forumu vidim da ima dosta kolega koji cisto sportski prilaze ribolovu,sto takodje mogu da shvatim pa sam zato i postavio ovo pitanje da vidim vasa misljenja

Re: da li volite da jedete ribu
Posted: 20 Jan 2012, 09:49
by md_bait
volim da jedem, a dobro je i spremam pa cesto na vodi kuvamo corbu i przimo ribu na tanjiraci.
Re: da li volite da jedete ribu
Posted: 20 Jan 2012, 10:10
by dax
Nevolim uopste ribu da jedem eventualno poneku morsku dobro spremljenu, akad vidim iskasabljenog sarana muka me hvata

Re: da li volite da jedete ribu
Posted: 20 Jan 2012, 12:15
by crniigor
Volim, ali samo Rio mare

Re: da li volite da jedete ribu
Posted: 20 Jan 2012, 12:38
by ivek
crniigor wrote:Volim, ali samo Rio mare

a umijes da izaberes
![lukavstina ::]](./images/smilies/0015v8zl1.gif)
Re: da li volite da jedete ribu
Posted: 20 Jan 2012, 12:57
by Sanadac5
md_bait wrote:volim da jedem, a dobro je i spremam pa cesto na vodi kuvamo corbu i przimo ribu na tanjiraci.

Re: da li volite da jedete ribu
Posted: 20 Jan 2012, 13:01
by carpier
Re: da li volite da jedete ribu
Posted: 20 Jan 2012, 13:22
by dax
Sanadac5 wrote:md_bait wrote:volim da jedem, a dobro je i spremam pa cesto na vodi kuvamo corbu i przimo ribu na tanjiraci.

Pogotovo Tiskog sarka

Re: da li volite da jedete ribu
Posted: 20 Jan 2012, 13:24
by nyko_10
Re: da li volite da jedete ribu
Posted: 20 Jan 2012, 13:27
by revilo
smudju i somu neoprastam, a

retko konzumiram