ALKOHOL!!!!

Pričajte o čemu želite, opušteno..

Moderator:Masterbih

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...
ALKOHOL!!!!

Post by holcer » 18 Mar 2012, 20:45

Tabu tema....Znam da vecina kad izadje na vodu kupi pivo ili nesto drugo da ima dok peca,Znima me dali i koliko pijete alkohol na pecanju i ima li dogadjaja i fotografija koje zelite da prikazete..... he he he he
krezi:: piv:: bdr: ihii:: alc:: ziv:: post:: ole::
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

User avatar
Alas
Moderator
Moderator
Posts:366
Joined:09 Dec 2011, 17:18
Location:----Bosna & Hercegovina----

Re: ALKOHOL!!!!

Post by Alas » 18 Mar 2012, 20:55

Ja kad vozim onda samo jedno ,znaci 0,5l i tu je gotovo ,dok ovi moji piju po 3-5 komada zavisi od tepmerature koja vlada taj dan /ovo je za spin/ .Sarandzije ja mislim da daleko vecu kolicinu konzumiraju jer su na jednom mjestu i nemoraju to sa sobom vucati....

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

Re: ALKOHOL!!!!

Post by Delboy » 18 Mar 2012, 21:26

otprilike za dva dana pecanja ponesem flasu rakije i piva da se hlade.... a o mezi da ne govorim....

Limar
Genije
Genije
Posts:1006
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Stara Pazova Republika Srbija

Re: ALKOHOL!!!!

Post by Limar » 18 Mar 2012, 22:01

Niko iz drustva ne pije,retkost je da se uz neki dobar rostilj popije limenka piva can::
Kad ugreje zvezda jedino se pije Jelen Fresh,svaka im cast na tom proizvodu can::
Nevolim kada mi neko stoji iza ledja dok pecam...

User avatar
dedoš
ViP
ViP
Posts:627
Joined:12 Jan 2012, 17:11
Location:Hrvatska, Slavonija

Re: ALKOHOL!!!!

Post by dedoš » 18 Mar 2012, 23:37

Ja sam svoje popio prije 13 godina i više ni kapi.Moje društvo zna popiti po koje pivo. Jedan prijatelj si večinom ponese pljosku rakijice, ali ništa puno.
Tako da je to dosta trijezno društvo.
Pozdrav.
:Dtt
Bog je svakom po rođenju odredio broj dana koliko će živjeti, u to jedino ne ulaze dani provedeni u ribolovu.

Saša
Napredan clan
Napredan clan
Posts:36
Joined:08 Mar 2012, 14:04
Location:Novi Bečej ( Vojvodina - Banat )

Re: ALKOHOL!!!!

Post by Saša » 19 Mar 2012, 12:07

Iskren da budem nisam rad da izgubim dozvolu zbog 2-3 flase piva ja od toga zivim i sa tom dozvolom hranim decu posto sam prevoznik, najradije pijem sok ili kis. vodu dok mi je i drustvo u principu slicno. nekazem ja da niko nepopije pivo dva ima toga zivi smo stvorovi.

Sanadac5
Guru
Guru
Posts:813
Joined:12 Jan 2012, 19:43

Re: ALKOHOL!!!!

Post by Sanadac5 » 19 Mar 2012, 16:52

Dugo,dugo sam se sportom bavio ,tako da alkohol za mene nije .ako pozelim to je bez-alkoholno pivo ,ali uglavnom su negazirana pica.Drustvo sa kojima sam vole popiti po koju limenku sto je i normalno u vrelim danima pecanja ,pogotovo pored riblje corbe ili sa tanjirace piv::

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: ALKOHOL!!!!

Post by Daiwa » 19 Mar 2012, 17:13

Delboy wrote:otprilike za dva dana pecanja ponesem flasu rakije i piva da se hlade.... a o mezi da ne govorim....
Joj Delci mene sramota pisat koliko i sta krezi:: samo cu napisat da smo ja i Ti tu negdje , ovi ostali pravi sportski ribolovci buh:: sala mala

User avatar
Jolač
Ribolovac
Ribolovac
Posts:241
Joined:12 Jan 2012, 17:45
Location:Bosanski Brod

Re: ALKOHOL!!!!

Post by Jolač » 19 Mar 2012, 17:44

Nisam neki alkoholičar al volim popit pivu u ladovini al kad prvo sve pozabacujem štapove
pa onako hladna piva sjeda al u granicama sve piv::

User avatar
Delboy
Guru
Guru
Posts:782
Joined:12 Jan 2012, 17:18
Location:Sarajevo

ALKOHOL!!!!

Post by Delboy » 19 Mar 2012, 18:24

Al kad se sjetim onog druzenja/takmicenja na Beljanskoj... Haahah sudije, organizatori, takmicari.. Svi lagano svracali kod mene... Hhahahaah bila neka losa kruska na repertoaru... A zato na pecanje idem sa pripadnikom policijskih snaga tako da nam i kazne i ostala ogranicenja nisu poznata... Hahaha sluzbena radi svuda...,:)

Post Reply

Return to “Forumska kafana”