Ispusio sam!?

Sve o čarobnim kuglicama..

Moderator:Masterbih

User avatar
toni83
Ribolovac
Ribolovac
Posts:150
Joined:01 Feb 2012, 20:22
Location:Bregenz-Ausrija
Contact:
Re: Ispusio sam!?

Post by toni83 » 05 Dec 2012, 19:16

Ja sam dobio (uz varalice jer nisam tester za saranski ribolov), jednu kesicu boila (20-30 boila) Masterbih Corn Special kao poklon za testiranje.
Ja sam postavio 2 boile za mamac a ovo drugo hranio, ujutro odoh na jezero neprodje 2 sata i evoga::

Image

A nevidim razlog za raspravku, jer nema takve boila sto u svakoj vodi evrope uspesno lovi sarana :.D

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Ispusio sam!?

Post by Masterbih » 05 Dec 2012, 20:06

Ma ima dokaza koliko hoces i slika ulova na stotine..
Zato i kazem Prdi i Sremcu, nemozes sa jednom boilom da uspjesno lovis na svim vodama i u svim uslovima..
Izabrati pravi mamac u datom trenutku je jedan veliki dio slagalice koju zovemo "Saranski ribolov".

User avatar
debeli sremac
Ribolovac
Ribolovac
Posts:103
Joined:16 Jan 2012, 20:55
Location:srem

Re: Ispusio sam!?

Post by debeli sremac » 05 Dec 2012, 20:32

Masterbih wrote:Ma ima dokaza koliko hoces i slika ulova na stotine..
Zato i kazem Prdi i Sremcu, nemozes sa jednom boilom da uspjesno lovis na svim vodama i u svim uslovima..
Izabrati pravi mamac u datom trenutku je jedan veliki dio slagalice koju zovemo "Saranski ribolov".
neznam sta bi ti reko ali mislim da si mi puno opcija dao za moje pitanje ili ja puno ocekujem od vas proizvodjaca boila. recimo na jednoj divljoj vodi su mene pitali kao amatera spram vas , kako da pecaju .bilo je nas par na kraju je moja taktika jedina radila .spram njihovog opisa jezera ja sam predlozio kukuruz malo cudnije spremljen , svi su me gledali jel pecam na boile ali to jezero je po meni bilo samo za kukuruz i na kraju godine pre neki dan smo sumirali sve i kuruz dao naj vise. nije da nisam probao boile i da hranim i svasta ja bar eksperimentisem ali uvek je jedan stap davao ribu taj na kukuruz .
mozda sam ja od vas ocekivao konkretniji odgovor sobzirom da poznajete naj bolje vas program .naravno da bi ja taj savet ako smatram da treba prilagodio svom pecanju .
ako treba , nema potrebe !

User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39

Re: Ispusio sam!?

Post by prda » 05 Dec 2012, 20:50

Druze nije u redu da ja pricam ali neka ti Limarevic kad se nakaci kaze na sta je pecao najvise na zmajevackim jezerima,ja znam ali nije u redu da ja pricam.
To je i jedan od razloga sto sam rekao da mogu da se kladim da je dobar deo testera izneo neistine o svojim ulovima,kao i neka iskustva sa kojekavim testerima.

Opet da kazem negeneralizujem,ima sasvim ok ljudi koji ce iskreno da kazu,ali ima i onih koji ce da to ukrase mnogo vise nego sto je stvarno bilo.

Niti sam rekao da su ovo lose boile,opisao sam jedno svoje pecanje i probao sam jednu vrstu boila sto nemora nista da pokaze,uopste nevidim razlog za toliko zucnu raspravu u vezi toga,ali kad me neko toliko napada jebiga ja moram odgovoriti.

I prvi post u ovoj temi nije moj,deo je izbacen ,drugi deo je ubacen,smatram da to nije nimalo u redu,ako cete vec da prebacujete postove tamo gde smatrate da im je mesto to je ok,ali ih onda postavite onako kako su napisani a ne da neko dopisuje nesto sto nisam rekao.

User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39

Re: Ispusio sam!?

Post by prda » 05 Dec 2012, 20:51

Ispusio sam!?

Postod prda » 05 Dec 2012, 06:21
Vrlo cesto se desi da sa nekim proizvodima ne ulovimo ribe ili ne ulovimo onoliko koliko smo ocekivali..
Da li greskom ribolovca ili..?

Opsirna tema i zimska rapsodija..


Ovo nisu moje reci niti je to moj nacin price

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Ispusio sam!?

Post by Masterbih » 05 Dec 2012, 20:56

Pa iznio sam ti par stvari u temi Dobrodol, a na tebi je da odaberes.
Niko nije vidovit da ti predlaze neki mamac, a pogotovo ako nepoznaje tu vodu..
debeli sremac wrote:
Masterbih wrote:Ma ima dokaza koliko hoces i slika ulova na stotine..
Zato i kazem Prdi i Sremcu, nemozes sa jednom boilom da uspjesno lovis na svim vodama i u svim uslovima..
Izabrati pravi mamac u datom trenutku je jedan veliki dio slagalice koju zovemo "Saranski ribolov".
neznam sta bi ti reko ali mislim da si mi puno opcija dao za moje pitanje ili ja puno ocekujem od vas proizvodjaca boila. recimo na jednoj divljoj vodi su mene pitali kao amatera spram vas , kako da pecaju .bilo je nas par na kraju je moja taktika jedina radila .spram njihovog opisa jezera ja sam predlozio kukuruz malo cudnije spremljen , svi su me gledali jel pecam na boile ali to jezero je po meni bilo samo za kukuruz i na kraju godine pre neki dan smo sumirali sve i kuruz dao naj vise. nije da nisam probao boile i da hranim i svasta ja bar eksperimentisem ali uvek je jedan stap davao ribu taj na kukuruz .
mozda sam ja od vas ocekivao konkretniji odgovor sobzirom da poznajete naj bolje vas program .naravno da bi ja taj savet ako smatram da treba prilagodio svom pecanju .

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Ispusio sam!?

Post by Masterbih » 05 Dec 2012, 20:56

Prdo, morali smo da prebacime sve ostale postove jer se tice mamaca, a ne jezera, pa smo samo dodali na pocetku o cemu se radi, tj. da posjetioci foruma znaju o cemu se radi..
prda wrote:Ispusio sam!?

Postod prda » 05 Dec 2012, 06:21
Vrlo cesto se desi da sa nekim proizvodima ne ulovimo ribe ili ne ulovimo onoliko koliko smo ocekivali..
Da li greskom ribolovca ili..?

Opsirna tema i zimska rapsodija..


Ovo nisu moje reci niti je to moj nacin price

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Ispusio sam!?

Post by Masterbih » 05 Dec 2012, 20:59

Evo ti redom odgovori:

Limarevic je rekao sta je imao, a sad cemo mi da kazemo i dokazemo sa dokazima kao sto je na stranici ispred.

Problem je u tome sto ti mozda uopste nisi lovio na te boile o kojima govoris krezi::

Teme prebacujemo u one forume u koji se uklapaju kao i ova o mamcima, tj. boilama.
prda wrote:Druze nije u redu da ja pricam ali neka ti Limarevic kad se nakaci kaze na sta je pecao najvise na zmajevackim jezerima,ja znam ali nije u redu da ja pricam.
To je i jedan od razloga sto sam rekao da mogu da se kladim da je dobar deo testera izneo neistine o svojim ulovima,kao i neka iskustva sa kojekavim testerima.

Opet da kazem negeneralizujem,ima sasvim ok ljudi koji ce iskreno da kazu,ali ima i onih koji ce da to ukrase mnogo vise nego sto je stvarno bilo.

Niti sam rekao da su ovo lose boile,opisao sam jedno svoje pecanje i probao sam jednu vrstu boila sto nemora nista da pokaze,uopste nevidim razlog za toliko zucnu raspravu u vezi toga,ali kad me neko toliko napada jebiga ja moram odgovoriti.

I prvi post u ovoj temi nije moj,deo je izbacen ,drugi deo je ubacen,smatram da to nije nimalo u redu,ako cete vec da prebacujete postove tamo gde smatrate da im je mesto to je ok,ali ih onda postavite onako kako su napisani a ne da neko dopisuje nesto sto nisam rekao.

User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39

Re: Ispusio sam!?

Post by prda » 05 Dec 2012, 21:04

Druze sasvim je ok,to sto prebacujete postove jer ja sam cesto glavni uzrocnik skretanja sa teme,ali nije u redu dodavati tudje reci u necije postove.

A sto se tice zmajeva garantujem ti da nije pecao samo na vase boile,i ako se pakuje nesto drugo u originalne kese onda me je zajebao,pa mozda i nisam pecao na tu vrstu boila.

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Ispusio sam!?

Post by Masterbih » 05 Dec 2012, 21:06

Posle onakvih nebuloza, tom covjeku nije nista vjerovati pa cak i kad ga vidis, mozda to nije on buh::
Eno ti post njegov kao dokaz, znaci nema lazi, nema prevare.. (Barem s nase strane)

Post Reply

Return to “Boile”