ovo nisam ja upecao samo sam se slikao s njim

Slobodne teme o šaranskom ribolovu..

Moderator:Masterbih

nocko1
U razvoju
U razvoju
Posts:26
Joined:22 Nov 2013, 09:58
Re: ovo nisam ja upecao samo sam se slikao s njim

Post by nocko1 » 26 Nov 2013, 12:49

Daiwa wrote:Od mene imas stap , samo trebamo vidjet kako ga poslati iz SWE za BiH piv::
druze ako mozes kako poslati bilo bi super samo stvarno ni ja neznam kako da posaljes iz svedske neznam dali ima kakva autobuska linija za svedsku iz tuzle ili ako imate nekoga da putuje autom prema tuzli a ako ne pokusajte nesto vi smisliti a ako nista onda vam hvala puno od srca sto razmisljate na one koji nisu u stanju da nabave opremu za ribolov pozzz

nocko1
U razvoju
U razvoju
Posts:26
Joined:22 Nov 2013, 09:58

Re: ovo nisam ja upecao samo sam se slikao s njim

Post by nocko1 » 26 Nov 2013, 13:50

Daiwa wrote:Od mene imas stap , samo trebamo vidjet kako ga poslati iz SWE za BiH piv::
ehhh druze to bi bilo super bgm samo da bi vidjet kako to poslat mislim ovde ti pise da si iz puracica mislim porijeklom pa dolazis li kad u puracic pa kad bi kad dodjes tu mi nekako poslao ili ja bi dosao u puracic ili po busu ako ima neki iz swedske za tuzlu ili nesto trece hjehee a ako ne nista od ovoga onda hvala puno na tome sto razmisljas o onima koji to nemogu sebi obezbijediti hvala od srca piv::

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: ovo nisam ja upecao samo sam se slikao s njim

Post by Daiwa » 26 Nov 2013, 15:50

Ne se sikirati , ma nisam ja iz puracica krezi:: krezi:: krezi:: buh:: buh:: to ja onako iz zajebancije napisao .
Inace sam iz Modrice a sada imam kucu u Gradaccu krezi:: ,ako Ti nije puno cekat do jula ohh: daTi ja donesem , a ako jest smislicemo neki nacin kako poslati.... samo se nemoj sikirati piv::
Stap je Cormoran 12ft 3lb , a imam i neku masinicu samo je trebam pronaci u podrumu nije nesto ali za pocetak bolje ista nego nista !

pozzzz

nocko1
U razvoju
U razvoju
Posts:26
Joined:22 Nov 2013, 09:58

Re: ovo nisam ja upecao samo sam se slikao s njim

Post by nocko1 » 26 Nov 2013, 16:24

pa dobro do jula propustit cu dosta sezone ribolova hehe volio bi prije ako moze a ako ne onda u julu ha ja vi odlucite pozz

User avatar
Daiwa
ViP
ViP
Posts:663
Joined:04 Feb 2012, 17:49
Location:Cekrcici kod Puracica

Re: ovo nisam ja upecao samo sam se slikao s njim

Post by Daiwa » 26 Nov 2013, 16:45

Nista jacu skontati kako daTi posaljem taj stap ,uglavnom dobit ces ga do kraja marta !
Nebi bilo lose dase jos neko javi da Ti pokloni viska stap, pa da imas 3 komada [superr] .
U vezi ovoga u buduce pisi mi na PP !

nocko1
U razvoju
U razvoju
Posts:26
Joined:22 Nov 2013, 09:58

Re: ovo nisam ja upecao samo sam se slikao s njim

Post by nocko1 » 26 Nov 2013, 16:47

Daiwa wrote:Nista jacu skontati kako daTi posaljem taj stap ,uglavnom dobit ces ga do kraja marta !
Nebi bilo lose dase jos neko javi da Ti pokloni viska stap, pa da imas 3 komada [superr] .
U vezi ovoga u buduce pisi mi na PP !
vazi druze pa bilo bi dobro a ako se niko nejavi nije problem nezamjerim netreba ni bit bezobrazan

Post Reply

Return to “Ostalo”