Indikatori

Moderator:Masterbih

User avatar
Andjelko
Guru
Guru
Posts:932
Joined:12 Jan 2012, 18:23
Location:Brcko Bosna I Hercegovina
Re: Indikatori

Post by Andjelko » 30 Jan 2012, 19:00

znam vam reci da ima prestiza delkim i ostali,ma ljudi vazno je da zvoni kad treba a ne da prolupa na manjoj vlagi,moji prvi i dan danas rade su ultimejtovi oni sa tockicima i danas jos uvek rade a padali su u vodu i svasta,i rado ih nosim u rezervi,a kao svi kupio sam sebi hajd malo da ima i fox,ali kazem nek rade pa nije vazno koji je

User avatar
Fly and Carp Fishing
Ribarcina
Ribarcina
Posts:381
Joined:12 Jan 2012, 23:16
Location:Sarajevo, BiH

Re: Indikatori

Post by Fly and Carp Fishing » 30 Jan 2012, 19:06

md_bait wrote:u zdravlju da ih koristis piv::
Hvala druze. Nadam se da ce sluziti. piv:: piv::
Image

Dođe ponekad vrijeme kad pametan zaćuti, glup progovori, a fukara se obogati.

Ivo Andrić

User avatar
cro-carp-draš
Pocetnik
Pocetnik
Posts:9
Joined:24 Jan 2012, 16:51

Re: Indikatori

Post by cro-carp-draš » 30 Jan 2012, 19:13

Stole wrote:can::
ja sam koristio raznorazne signalizatore koji su dostupni prosječnom šaranašu koji se sam financira , al prologic poliphonic su mi jedni od najdražih razlog toga je pristupačna cijena , kvaliteta materijala , domet i ono najvažnije nikad me nisu iznevjerili ihii::

Burzum
Piskaralo
Piskaralo
Posts:55
Joined:16 Jan 2012, 18:02

Re: Indikatori

Post by Burzum » 31 Jan 2012, 11:08

cro-carp-draš wrote:
Stole wrote:can::
ja sam koristio raznorazne signalizatore koji su dostupni prosječnom šaranašu koji se sam financira , al prologic poliphonic su mi jedni od najdražih razlog toga je pristupačna cijena , kvaliteta materijala , domet i ono najvažnije nikad me nisu iznevjerili ihii::
Pozz
Ja primjerice sa njima nisam zadovoljan :( brzo su mi trosili bateriju , pa se nejavi kada je griz , pa prestanu raditi na kiši i take neke fore i onda sam ih popravio i prodo i uzeo isto Prologic wtsv i pre zadovoljan sam imam jednu bateriju po 2 sezone i ni malo ih ne stedim i pre pre zadovoljan sam s njima i planiram uzeti sada jos 1 da stoji u rezervi :)

User avatar
borac
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:12 Jan 2012, 17:34
Location:Hrvatska- Međimurje

Re: Indikatori

Post by borac » 31 Jan 2012, 11:17

cro-carp-draš wrote:
Stole wrote:can::
ja sam koristio raznorazne signalizatore koji su dostupni prosječnom šaranašu koji se sam financira , al prologic poliphonic su mi jedni od najdražih razlog toga je pristupačna cijena , kvaliteta materijala , domet i ono najvažnije nikad me nisu iznevjerili ihii::
I ja več godinama iste PROLOGIC ihii:: ihii::

User avatar
cro-carp-draš
Pocetnik
Pocetnik
Posts:9
Joined:24 Jan 2012, 16:51

Re: Indikatori

Post by cro-carp-draš » 01 Feb 2012, 13:26

Burzum wrote:
cro-carp-draš wrote:
Stole wrote:can::
ja sam koristio raznorazne signalizatore koji su dostupni prosječnom šaranašu koji se sam financira , al prologic poliphonic su mi jedni od najdražih razlog toga je pristupačna cijena , kvaliteta materijala , domet i ono najvažnije nikad me nisu iznevjerili ihii::
Pozz
Ja primjerice sa njima nisam zadovoljan :( brzo su mi trosili bateriju , pa se nejavi kada je griz , pa prestanu raditi na kiši i take neke fore i onda sam ih popravio i prodo i uzeo isto Prologic wtsv i pre zadovoljan sam imam jednu bateriju po 2 sezone i ni malo ih ne stedim i pre pre zadovoljan sam s njima i planiram uzeti sada jos 1 da stoji u rezervi :)
ja se ispričavam nisam mapisao kako treba mislio sam na ove Wtsv
Image

sqiud&sipa
U razvoju
U razvoju
Posts:32
Joined:13 Jan 2012, 10:26

Re: Indikatori

Post by sqiud&sipa » 01 Feb 2012, 17:32

imam prologic polyphonic wtsw i stvarno sam zadovoljan s njima...omjer cijene i kvalitete stvarno vrhunski.,.. ali nikako ne mogu naći da ih se negdje ima za kupiti na komad? htio bi si uzeti još jedan da imam za 4.štap...pa ako netko zna neka kaže sad ili zauvijek šuti! buh::

User avatar
borac
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:12 Jan 2012, 17:34
Location:Hrvatska- Međimurje

Re: Indikatori

Post by borac » 01 Feb 2012, 23:08

Mogu ti nabaviti samo moram pitati za cjenu. Ali dali su crni ili maskirni?

Moji 4+baza
Image
Last edited by borac on 02 Feb 2012, 10:02, edited 1 time in total.

sqiud&sipa
U razvoju
U razvoju
Posts:32
Joined:13 Jan 2012, 10:26

Re: Indikatori

Post by sqiud&sipa » 02 Feb 2012, 08:51

borac wrote:Mogu ti nabaviti samo moram pitati za cjenu. Ali dali su crni ili maskirni?

Moji
Image

ajde molim te provjeri....crni su moji....

User avatar
borac
Ribarcina
Ribarcina
Posts:415
Joined:12 Jan 2012, 17:34
Location:Hrvatska- Međimurje

Re: Indikatori

Post by borac » 02 Feb 2012, 12:17

Nema ni jedan dučan na prodaju pojedinačne. A inače je jedan imao a sad samo komplete prodaju.
Nažalost. Ako kaj nađem javim.
Pozzz

Post Reply

Return to “Rod podovi i indikatori”