Hesova 16.-17.2.19.

Sve lokacije gdje lovite, planirate loviti ili ih želite prezentovati drugima..

Moderator:Masterbih

Post Reply
User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak
Hesova 16.-17.2.19.

Post by čipo » 03 Mar 2019, 00:08

Treći puta ove godine idem odloviti Hesovu,poslije dva blinka vrijeme je zatoplilo i nade su porasle,ali ne previše…jer je to ipak Hesova… graba koja nije natrpana ribom, a i graba gdje ribe baš i ne skaču na obalu same, graba gdje riba snažno odgovara na temperaturu vode. U biti, kako sam i napisao Hesova je staro korito rijeke Save, bogato prirodnom hranom koja se krije u muljevitom dnu, starim lokvanjima kao i u podvodnom granju i panjevima,aaaaliiiii…
Došavši na grabu uleti mi muha u auto i odmah mi sine ideja kako je to znak!!
Znaaaak da bi ponešto mogli i uloviti. buh::





Image





Ovaj puta je vikend i uspjeli smo nekako izorganizirati da idemo svi skupa…Nina, Žana i ja...,definitivno najljepši ribolovi!





Image





Iiiiiii još kada tome dodamo ostatak… Ne može bolje…u biti može…ako se ne pretjera sa tim…





Image





Image





Da, očekivanja baš i nisu bila prevelika no,prihranio jesam sa malo boili,oko pola kg Masterbihove CM17 i oko pola kg Masterove Spicy Tune zabacio jesam i pomalo poslije koje rakije, roštilja došli su i prijatelji do nas da nas pozdrave, mogu reći na svu sreču jer mi je Marac jako puno pomogao kod izvlačenja i spremanja ribe u podmetač, a pokušala je i Anamarija kod obuvanja čizmi šta mi baš i nije išlo od ruke… muahaha:
No kako bilo… Prvi šaran uopće ulovljen ove godine na Hesovoj je spremljen u podmetač i pofotkan! [drhiop] ihii::
Veselju nije bilo kraja…premda me okupao od glave do pete.
Opet je Spicy Tuna od Masterbiha odigrala svoje,dvije 18 mm boile na dlaci i to je to! .:)





Image





Image





I onda još kada dodam koliko uživam u Žani…koja je toliko radoznala i toliko uživa u prirodi…pa ne može bolje!





Image





Image





Image





Image





Image





Uživajte u prirodi i cijenite je dok je još koliko toliko imamo i naravno puštajte ribe…

Lijep pozdrav i bistro!! piv:: piv::

User avatar
Fanatic
Ribolovac
Ribolovac
Posts:231
Joined:01 Mar 2015, 21:14
Location:CH

Re: Hesova 16.-17.2.19.

Post by Fanatic » 06 Mar 2019, 21:21

Cipo svaka cast prelepa riba carp:: kakve boje uh
piv::

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Hesova 16.-17.2.19.

Post by čipo » 06 Mar 2019, 22:47

Fanatic wrote:
06 Mar 2019, 21:21
Cipo svaka cast prelepa riba carp:: kakve boje uh
piv::
hvaalaaaa...daa,inače su ribe u Hesovoj baš tamne,super pigmentacija... ohh:

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Hesova 16.-17.2.19.

Post by Masterbih » 09 Mar 2019, 22:06

Bistro Cipo!
bravo:

Post Reply

Return to “Rijeke, jezera, kanali i ostale destinacije”