SHIMANO BIG BAITRUNNER LONG CAST

Sve o štapovima i rolnama..

Moderator:Masterbih

Vladimir Obradovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:72
Joined:18 Dec 2012, 06:53
SHIMANO BIG BAITRUNNER LONG CAST

Post by Vladimir Obradovic » 28 Dec 2012, 09:19

Postovane kolege ribolovci,zanima me gdje u BiH ima da se kupe ove masinice i po kojoj cijeni?
Nasao sam u Banja Luci(prodavnica "ribolovacka tajna") ovu masinicu po cijeni od 420 km,da li je to realna cijena?
Volio bih ako neko moze da mi konkretno odgovori na pitanja.
Hvala Vam svima,unaprijed
BISTRO

User avatar
DucicM
Piskaralo
Piskaralo
Posts:93
Joined:21 Nov 2012, 11:06

Re: SHIMANO BIG BAITRUNNER LONG CAST

Post by DucicM » 28 Dec 2012, 09:21

Vladimir Obradovic wrote:Postovane kolege ribolovci,zanima me gdje u BiH ima da se kupe ove masinice i po kojoj cijeni?
Nasao sam u Banja Luci(prodavnica "ribolovacka tajna") ovu masinicu po cijeni od 420 km,da li je to realna cijena?
Volio bih ako neko moze da mi konkretno odgovori na pitanja.
Hvala Vam svima,unaprijed
BISTRO
To nikako nije realna cijena, poslacu ti na pp gdje je mozes kupiti po pravoj cijeni.

Vladimir Obradovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:72
Joined:18 Dec 2012, 06:53

Re: SHIMANO BIG BAITRUNNER LONG CAST

Post by Vladimir Obradovic » 28 Dec 2012, 09:27

DucicM wrote:
Vladimir Obradovic wrote:Postovane kolege ribolovci,zanima me gdje u BiH ima da se kupe ove masinice i po kojoj cijeni?
Nasao sam u Banja Luci(prodavnica "ribolovacka tajna") ovu masinicu po cijeni od 420 km,da li je to realna cijena?
Volio bih ako neko moze da mi konkretno odgovori na pitanja.
Hvala Vam svima,unaprijed
BISTRO
To nikako nije realna cijena, poslacu ti na pp gdje je mozes kupiti po pravoj cijeni.
Hvala kolega,ako mozete da mi posaljete na moj mejl : vladimirobradovic82@hotmail.com jer se ne snalazim bas najbolje sa opcijama koje nudi forum

Vladimir Obradovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:72
Joined:18 Dec 2012, 06:53

Re: SHIMANO BIG BAITRUNNER LONG CAST

Post by Vladimir Obradovic » 28 Dec 2012, 10:52

Pomagajte kolege,MOLIM VAS,bas zelim da kupim ovu masinicu,ali posto sam u Mrkonjic Gradu,60-ak kilometara od Banja Luke,30-ak kilometara od Jajca,ogranicen sam "prostorom".Htio bih da kompletiram jos jedan komplet do marta,stap sam kupio,a veeeeeelika zelja mi je ova masinica .HVALA SVIMA

User avatar
bdelitee
Ribarcina
Ribarcina
Posts:350
Joined:12 Jan 2012, 18:33
Location:Beograd-Krnjaca
Contact:

Re: SHIMANO BIG BAITRUNNER LONG CAST

Post by bdelitee » 28 Dec 2012, 12:51

sta da ti kazem kolega daleko si od Beograda pre neki dan sam gledao u radnji kosta 190e
Nisi izgubio kad te pobede,vec kad odustanes

User avatar
DucicM
Piskaralo
Piskaralo
Posts:93
Joined:21 Nov 2012, 11:06

Re: SHIMANO BIG BAITRUNNER LONG CAST

Post by DucicM » 28 Dec 2012, 12:56

Vladimir Obradovic wrote:Pomagajte kolege,MOLIM VAS,bas zelim da kupim ovu masinicu,ali posto sam u Mrkonjic Gradu,60-ak kilometara od Banja Luke,30-ak kilometara od Jajca,ogranicen sam "prostorom".Htio bih da kompletiram jos jedan komplet do marta,stap sam kupio,a veeeeeelika zelja mi je ova masinica .HVALA SVIMA
Ako se ovo odnosi na mene, posla sam mail sa podacima gdje naci ove role, na razumijem sta nije jasno?

Vladimir Obradovic
Piskaralo
Piskaralo
Posts:72
Joined:18 Dec 2012, 06:53

Re: SHIMANO BIG BAITRUNNER LONG CAST

Post by Vladimir Obradovic » 28 Dec 2012, 13:57

bdelitee wrote:sta da ti kazem kolega daleko si od Beograda pre neki dan sam gledao u radnji kosta 190e
a sta sad da se radi kad zivim ovamo,Vama hvala u svakom slucaju

User avatar
prda
Ribolovac
Ribolovac
Posts:154
Joined:05 Mar 2012, 15:39

Re: SHIMANO BIG BAITRUNNER LONG CAST

Post by prda » 28 Dec 2012, 19:45

Nadjes nekoga ko putuje cesto,ima jedan Vlada iz Banjaluke isto pecaros pa ako si zainteresovan mogu te upoznati,inace ovde mozes naci nove za 135-140 eura po komadu,doduse ne u radnji ali su nove

User avatar
DucicM
Piskaralo
Piskaralo
Posts:93
Joined:21 Nov 2012, 11:06

Re: SHIMANO BIG BAITRUNNER LONG CAST

Post by DucicM » 29 Dec 2012, 06:40

prda wrote:Nadjes nekoga ko putuje cesto,ima jedan Vlada iz Banjaluke isto pecaros pa ako si zainteresovan mogu te upoznati,inace ovde mozes naci nove za 135-140 eura po komadu,doduse ne u radnji ali su nove
Jel ovo mislis na Vladana prdaru slucajno? buh::

User avatar
DucicM
Piskaralo
Piskaralo
Posts:93
Joined:21 Nov 2012, 11:06

Re: SHIMANO BIG BAITRUNNER LONG CAST

Post by DucicM » 29 Dec 2012, 06:41

prda wrote:Nadjes nekoga ko putuje cesto,ima jedan Vlada iz Banjaluke isto pecaros pa ako si zainteresovan mogu te upoznati,inace ovde mozes naci nove za 135-140 eura po komadu,doduse ne u radnji ali su nove
Jel ovo mislis na Vladana Kosa, staru prdaru slucajno? buh::

Post Reply

Return to “Štapovi i rolne”