Page 1 of 1
Pozdrav iz Brčkog
Posted: 13 Jan 2012, 11:37
by sadian
Puno sreće svim ribolovcima i naravno masterbih u narednoj sezoni nadam se uspješnoj saradni i velikim šaranima .

Re: Pozdrav iz Brčkog
Posted: 13 Jan 2012, 16:05
by Masterbih
Dobro nam dosao Brcak, sve naj bolje u 2012 sezoni sa dosta

Re: Pozdrav iz Brčkog
Posted: 25 Jan 2012, 23:58
by Sanadac5
Pozdrav

lepa fotka ,dobro nam dosao
