Page 1 of 1

Pozdrav iz Brčkog

Posted: 13 Jan 2012, 11:37
by sadian
Puno sreće svim ribolovcima i naravno masterbih u narednoj sezoni nadam se uspješnoj saradni i velikim šaranima .

Image

Re: Pozdrav iz Brčkog

Posted: 13 Jan 2012, 16:05
by Masterbih
Dobro nam dosao Brcak, sve naj bolje u 2012 sezoni sa dosta carp::

Re: Pozdrav iz Brčkog

Posted: 25 Jan 2012, 23:58
by Sanadac5
Pozdrav :Dtt lepa fotka ,dobro nam dosao :HH