Red na forumu

Sva pitanja, predloge, pohvale i žalbe u vezi rada foruma, sajta možete postaviti ovdje..

Moderator:Masterbih

User avatar
dare5700
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:14 Jan 2012, 19:39
Location:Beograd/Rakovica
Re: Red na forumu

Post by dare5700 » 18 Feb 2012, 11:44

naravno druze, ali ja sam namerno postavio fotke u rubrici TESTRIBOLOVCI jer mi sigurno imamo dosta razloga da razmenjujemo nasa iskustva o vodama i mestima. Ja nemoram da znam1500 ljudi na forumu ali me oni sa kojima danas sutra treba da saradjuem vrlo interesuju

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Red na forumu

Post by čipo » 18 Feb 2012, 11:51

dare5700 wrote:naravno druze, ali ja sam namerno postavio fotke u rubrici TESTRIBOLOVCI jer mi sigurno imamo dosta razloga da razmenjujemo nasa iskustva o vodama i mestima. Ja nemoram da znam1500 ljudi na forumu ali me oni sa kojima danas sutra treba da saradjuem vrlo interesuju
ahaa,u tom smjeru,to je ok,cim se pocne sa testiranjem trebati ce nam i te informacije sa svakog jezera ili rijeke ponaosob 2::u

User avatar
dare5700
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:14 Jan 2012, 19:39
Location:Beograd/Rakovica

Re: Red na forumu

Post by dare5700 » 18 Feb 2012, 11:59

cipo ja bih vrlo rado i neke tvoje fotke voleo da vidim, jer sam sigurno ubedjen da ni 15% lepih mesta i jezera jos nisam video, a nakoja bih rado otisao, jer meni je i ambijent na vodi vrlo vazan za odmor i pecanje. Vidi druze, ako kod vas ima lepa voda, a meni finacije dozvole, ja cu pre 2-3 puta godisnje da predjem 300-400km nego da pecam stalno u nekim barama. 2::u

User avatar
čipo
Genije
Genije
Posts:1487
Joined:13 Jan 2012, 17:38
Location:Sisak

Re: Red na forumu

Post by čipo » 18 Feb 2012, 12:09

dare5700 wrote:cipo ja bih vrlo rado i neke tvoje fotke voleo da vidim, jer sam sigurno ubedjen da ni 15% lepih mesta i jezera jos nisam video, a nakoja bih rado otisao, jer meni je i ambijent na vodi vrlo vazan za odmor i pecanje. Vidi druze, ako kod vas ima lepa voda, a meni finacije dozvole, ja cu pre 2-3 puta godisnje da predjem 300-400km nego da pecam stalno u nekim barama. 2::u

uhhhhh,da...nazalost samo su glupe financije limit... Z.: jako puno vremena provedem na vodi i volim loviti divlje vode,ali kada se nema vremena nije mi problem odloviti niti komercijalu,btw volim fotografiju i stvarno imam puno fotki,a volim i pogledati tudje fotke i predivna jezera :.D ,aaaa ako je moguce i odloviti ih...,ali evo opet skrenusmo sa teme... bdr:

User avatar
holcer
Guru
Guru
Posts:786
Joined:12 Jan 2012, 17:24
Location:Bosanski Brod R.S. BiH...

Re: Red na forumu

Post by holcer » 18 Feb 2012, 12:19

čipo wrote:
dare5700 wrote:cipo ja bih vrlo rado i neke tvoje fotke voleo da vidim, jer sam sigurno ubedjen da ni 15% lepih mesta i jezera jos nisam video, a nakoja bih rado otisao, jer meni je i ambijent na vodi vrlo vazan za odmor i pecanje. Vidi druze, ako kod vas ima lepa voda, a meni finacije dozvole, ja cu pre 2-3 puta godisnje da predjem 300-400km nego da pecam stalno u nekim barama. 2::u

uhhhhh,da...nazalost samo su glupe financije limit... Z.: jako puno vremena provedem na vodi i volim loviti divlje vode,ali kada se nema vremena nije mi problem odloviti niti komercijalu,btw volim fotografiju i stvarno imam puno fotki,a volim i pogledati tudje fotke i predivna jezera :.D ,aaaa ako je moguce i odloviti ih...,ali evo opet skrenusmo sa teme... bdr:

upravo tako yapa:: hm::
...Nije lako biti budala... Takav se moras roditi...
Destinations Point

User avatar
dare5700
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:14 Jan 2012, 19:39
Location:Beograd/Rakovica

Re: Red na forumu

Post by dare5700 » 18 Feb 2012, 12:35

naravno vraticemo se na to. Sta je red na forumu, pa ono sto Admninistradori, MB, Moderatori itd odluce da ce tako i tako biti. Problem je samo da to nerade Tesribolovci ili ostali clanovi Foruma, jer je njihova uloga nesto drugo. Ja nekad medju drugarima kazem, nemoj molimte ti da da mi sklapas sator posle kise, jer kad ga ja sledeci put budem vadio bice budjav. Zato neka svako brine o brigama koje ga se i doticu.

User avatar
Masterbih
Moderator
Moderator
Posts:4660
Joined:02 Dec 2011, 16:58
Location:Germany
Contact:

Re: Red na forumu

Post by Masterbih » 18 Feb 2012, 22:05

Svako ima pravo, sve je to ok.
Treba izbjegavati (naravno) postove koji samo sadrze smajlije koji nemaju znacenja itd..
ukoliko je nesto smijesno, zabavno, tu je opravdano da se covjek nasmije i ubaci samo smajlija itd..
Ozbiljne teme nebi trebale da imaju odgovor smajli vec konkretno pitanje, odgovor itd..
Ma razumijemo se svi, doce to sve na svoje, polako :.D
Imat cemo jos kojeg moderatora, oni ce se brinuti o tome, ako neki post nije prikladan, oni ga obrisu, premjeste, edituju ili sta vec i cao..

User avatar
dare5700
Ribolovac
Ribolovac
Posts:133
Joined:14 Jan 2012, 19:39
Location:Beograd/Rakovica

Re: Red na forumu

Post by dare5700 » 20 Feb 2012, 23:34

problem resen, pa cu da brisem moju primedbu. Luna Tic mi je objasnio razloge, HVALA

Post Reply

Return to “Pitanja, prijedlozi i žalbe”