Pzdrav svima koliko vas ima

Ovaj je dio foruma namijenjen novim članovima. Molimo vas da nam se predstavite..

Moderator:Masterbih

User avatar
GogoRush
Guru
Guru
Posts:804
Joined:15 Jan 2012, 19:05
Location:Zagreb, HR
Re: Pzdrav svima koliko vas ima

Post by GogoRush » 09 Feb 2012, 13:58

Lijep pozdrav Lazare :HH

Post Reply

Return to “Predstavljanje novih članova foruma”